• تاریخ: دسامبر 11, 2020
  • شناسه خبر: 49905

آغاز طرح زمستانه ترافیکی پلیس راه استان قم

فرمانده انتظامی استان قم از آغاز طرح زمستانه ترافیکی پلیس راه در ۳ نقطه از محور‌های مواصلاتی قم خبر داد. ...

آغاز طرح زمستانه ترافیکی پلیس راه استان قم

سردار میر فیضی،فرمانده انتظامی استان قم در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، با توجه به آغاز فصل سرما و تغییر شرایط جوی گفت:طرح زمستانه ترافیکی پلیس راه استان قم به صورت ۲۴ ساعته با حضور ۴۵ تیم ثابت و سیار در ۳ نقطه از محور‌های حادثه خیز و برف گیر در محورهای مواصلاتی استان آغاز شده است.

او افزود:یکی از اهداف این طرح ، مدیریت ترافیکی هنگام وقوع حوادث و رسیدگی به تصادفات و کمک به مصدومان و در راه ماندگان با همکاری دستگاه‌های خدمت رسان است.

READ  مدیرکل کمیته امداد استان قم ابقا شد

سردار میرفیضی با اشاره به آمادگی کامل نیرو‌های امدادی از جمله سازمان آتش نشانی، راهداری، هلال احمر، اورژانس، شهرداری، سازمان اتومبیل رانی و گردشگری در کنار پلیس برای اجرای طرح زمستانه ترافیکی بیان کرد: نیرو‌های خدماتی و امدادی با حداکثر توان آماده ارائه خدمات در زمستان به هموطنان در طول محور‌های مواصلاتی استان هستند.

READ  رایزنی برای حضور فوتبال قم در لیگ دسته دو بزرگسالان کشور

این مقام انتظامی با بیان این که استان قم نقطه اتصال ۱۷ استان کشور است،گفت: بی تردید حضور پلیس و دیگر دستگاه‌های امدادی در سطح جاده ها، تاثیر بسزایی در کاهش تلفات و خسارات ناشی از حوادث رانندگی دارد و نیروی انتظامی در این طرح نیز به مانند سال‌های گذشته و با افزایش تیم‌های گشتی پلیس در محور‌های مختلف مواصلاتی استان قم، تأمین امنیت مردم را که مهم ترین وظیفه پلیس است، با جدیت تمام دنبال خواهد کرد.

READ  رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم از یک مرکز درمانی بازدید کرد

او با اشاره به این که طرح زمستانه ترافیکی استان قم از ۲۰ آذر آغاز شده است و تا ۲۰ اسفند ماه امسال ادامه دارد از مردم خواست حتی المقدور با توجه به شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح ممنوعیت تردد سراسری، از سفر‌های غیر ضروری پرهیز کنند.

انتهای پیام/ش

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , ,