• تاریخ: آوریل 11, 2020
  • شناسه خبر: 49068

اجرای طرح "سلامت" با هدف برخورد با کانون اجتماعات غیر ضروری در سطح شهر

قم (پانا) – در پی اعلام نارضایتی شهروندان قم از ترددهای غیرضروری و اقدامات هنجارشکنانه برخی افراد در مناطقی از شهر، جانشین قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای قم از اجرای طرح "سلامت" با هدف برخو ...

اجرای طرح "سلامت" با هدف برخورد با کانون اجتماعات غیر ضروری در سطح شهر

قم (پانا) – در پی اعلام نارضایتی شهروندان قم از ترددهای غیرضروری و اقدامات هنجارشکنانه برخی افراد در مناطقی از شهر، جانشین قرارگاه کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی دادسرای قم از اجرای طرح "سلامت" با هدف برخورد با کانون اجتماعات غیرضروری در سطح شهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی دادسرای قم، حجت الاسلام والمسلمین تحریری افزود: این طرح هر شب با حضور عوامل اجرایی قرارگاه، نیروی انتظامی، راهور و نیروهای معاونت عملیات سپاه در نقاط پر تردد شهر اجرا شده و طی آن‌ با خودروهایی که اقدام به تردد غیر ضروری و ایجاد مزاحمت برای ساکنین این مناطق نمایند برخورد جدی خواهد شد.
لازم به ذکر است طی روزهای گذشته تعداد “۳۸خودرو توقیف” و “۱۶۵ خودرو جریمه” شده اند؛ همچنین برای ۱۰ نفر از برهم زنندگان نظم عمومی پرونده قضایی تشکیل شده است. شهروندان گرامی می‌توانند در صورت مشاهده هر نوع هنجارشکنی و تخلف در سطح شهر، گزارش خود را در بستر فضای مجازی به شماره ۰۹۳۳۳۶۳۳۲۵۱ با قرارگاه دادسرای قم در میان بگذارند.

READ  رونمایی از چله انقلاب اسلامی در زیور تبع جامعه المصطفی

طرح سلامت دادگستری قم مقابله با اجتماعات غیر ضروری در قم دادسرای قم قم
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,