• تاریخ: دسامبر 11, 2020
  • شناسه خبر: 49841

احداث پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی در قم

شهردار قم از ساخت پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی (ع) در قم خبر داد. ...

احداث پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی در قم

شعار سال: سید مرتضی سقاییان‌نژاد در قم، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در یک سال گذشته اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه‌های شهرداری را با تغییر مواجه کرده و وظایف جدیدی را بر عهده شهرداری گذاشته است.

وی تأخیر در افتتاح پروژه‌های تفریحی را یکی از آسیب‌های شیوع ویروس کرونا دانست و افزود: به خاطر مشکلات کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیاری از پروژه‌های تفریحی استان قم آماده بوده، اما امکان استفاده شهروندان وجود ندارد.

READ  گلایه از بی‌توجهی مردم به قرنطینه خانگی و افزایش سیر بستری‌های کرونایی

شهردار قم ادامه داد: پارک بازی بوستان علوی، باغ پرندگان، تله سیژ، پارک بازی بوستان غدیر آماده بوده، اما باید منتظر شویم تا شرایط بهبود پیداکرده و ستاد مبارزه با کرونا اجازه بازگشایی صادر کند تا مردم بتوانند استفاده کنند.

وی از افتتاح مراکز تفریحی در تمام مناطق تا پایان سال خبر داد و گفت: پارک بازی غدیر با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار آماده بهره‌برداری بوده و پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر به‌زودی اجرایی می‌شود.

READ  طغیان ملخ بومی در مراتع استان قم

سقاییان نژاد ۲۰ متر فضای سبز در شهر قم را عامل افزایش سرانه فضا‌های تفریحی دانست و خاطرنشان کرد: مساحت فضای سبز در قم امروز به بیش از ۲۵ میلیون مترمربع رسیده که در افزایش نشاط اجتماعی تأثیر بسیاری داشته است.

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم،تاریخ انتشار:۱۲آذر۱۳۹۹،کدخبر:۲۳۹۸۹۳۴،www.tasnimnews.com

READ  قم همچنان در وضعیت قرمز است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,