• تاریخ: دسامبر 11, 2020
  • شناسه خبر: 49841

احداث پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی در قم

شهردار قم از ساخت پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی (ع) در قم خبر داد. ...

احداث پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر نبی در قم

شعار سال: سید مرتضی سقاییان‌نژاد در قم، با اشاره به شیوع ویروس کرونا در یک سال گذشته اظهار داشت: شیوع ویروس کرونا بسیاری از برنامه‌های شهرداری را با تغییر مواجه کرده و وظایف جدیدی را بر عهده شهرداری گذاشته است.

وی تأخیر در افتتاح پروژه‌های تفریحی را یکی از آسیب‌های شیوع ویروس کرونا دانست و افزود: به خاطر مشکلات کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی بسیاری از پروژه‌های تفریحی استان قم آماده بوده، اما امکان استفاده شهروندان وجود ندارد.

READ  شهر قم در مسیر ارائه خدمات گسترده الکترونیکی

شهردار قم ادامه داد: پارک بازی بوستان علوی، باغ پرندگان، تله سیژ، پارک بازی بوستان غدیر آماده بوده، اما باید منتظر شویم تا شرایط بهبود پیداکرده و ستاد مبارزه با کرونا اجازه بازگشایی صادر کند تا مردم بتوانند استفاده کنند.

وی از افتتاح مراکز تفریحی در تمام مناطق تا پایان سال خبر داد و گفت: پارک بازی غدیر با ۳۰ میلیارد تومان اعتبار آماده بهره‌برداری بوده و پل طبیعت بین باغ پرندگان و بوستان خضر به‌زودی اجرایی می‌شود.

READ  قم صاحب انبار ذخیره سازی کالا‌های اساسی شد

سقاییان نژاد ۲۰ متر فضای سبز در شهر قم را عامل افزایش سرانه فضا‌های تفریحی دانست و خاطرنشان کرد: مساحت فضای سبز در قم امروز به بیش از ۲۵ میلیون مترمربع رسیده که در افزایش نشاط اجتماعی تأثیر بسیاری داشته است.

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از تسنیم،تاریخ انتشار:۱۲آذر۱۳۹۹،کدخبر:۲۳۹۸۹۳۴،www.tasnimnews.com

READ  وضعیت شهر کهک قم درخصوص سیل احتمالی بحرانی است

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,