• تاریخ: فوریه 1, 2018
  • شناسه خبر: 921

ارتقاء امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار پلیس قم

به گزارش خبرگزاری موج از قم به نقل از مرکز خبری پلیس، سرهنگ درویشی در کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل شورای شهر اسلامی شهر مقدس قم، فعالیت شورای معتمد پلیس و مشارکت مردم را در حوزه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتم ...

ارتقاء امنیت و کاهش آسیب های اجتماعی در دستور کار پلیس قم

به گزارش خبرگزاری موج از قم به نقل از مرکز خبری پلیس، سرهنگ درویشی در کارگروه پیشگیری از آسیب های اجتماعی در محل شورای شهر اسلامی شهر مقدس قم، فعالیت شورای معتمد پلیس و مشارکت مردم را در حوزه پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی مهم ارزیابی کرد.

وی در ادامه با اشاره به اهمیت این شورا در پیشگیری از جرم، تصریح کرد: با توجه به این که بخش عمده ای از جرایم در استان را جرایم خرد تشکیل می دهد بنابراین شورای معتمد پلیس می تواند نقش مهمی در حوزه امنیت ایفا کند.

READ  سد کوچری تنها تا دو سال دیگر نیاز آبی قم را برآورده می‌کند

جانشین فرماندهی انتظامی استان قم با بیان این که پلیس برای کاهش آسیب ها و ارتقاء امنیت دغدغه دارد، بر ضرورت بهره گیری از ظرفیت اصناف و همچنین ادارات استان در این حوزه تاکید کرد.

بسیج به عنوان عنصری مهم و تاثیرگذار در محله ها

سرهنگ درویشی از بسیج به عنوان عنصری مهم و تاثیرگذار در محلات نام برد و گفت: در شورای معتمد پلیس بایستی از ظرفیت مراکز علمی و دینی در استان استفاده کرد.

READ  فعالیت 35 هزار نفر در بخش قرآنی حرم مطهر

وی در ادامه بر لزوم افزایش دوربین های سطح شهر تاکید و آن را در ارتقاء امنیت استان مهم ارزیابی کرد .

سرهنگ درویشی ضمن تاکید بر بهره گیری از ظرفیت شهرداری قم، وجود معابر مناسب و افزایش پارکینگ های سطح شهر را در کاهش جرایمی مانند سرقت خودرو و موتورسیکلت تاثیرگذار دانست و افزود:وقتی یک پارکینگ ایجاد می شود پیشگیری وضعی ایجاد و قطعاً سرقت ها کاهش پیدا می کند.

READ  اصلاح قانون انتخابات خبرگان رهبری بررسی می‌شود/ انتخاب هیئت رئیسه

0/5 (0 نقد و بررسی)