• تاریخ: آگوست 6, 2019
  • شناسه خبر: 48069

از تجربیات دیگر شهرها استقبال می‌کنیم

شهردار قم گفت: در ارتقای مدیریت شهری و توسعه زیرساختها، از تجربیات دیگر شهرها نیز استقبال می کنیم. ...

از تجربیات دیگر شهرها استقبال می‌کنیم

شهردار قم گفت: در ارتقای مدیریت شهری و توسعه زیرساختها، از تجربیات دیگر شهرها نیز استقبال می کنیم.
به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، سید مرتضی سقائیان نژاد شامگاه دوشنبه در یک‌صد و هفتمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر قم که با حضور شهردار و امام جمعه و اعضای شورای اسلامی شهرستان میانه از آذربایجان شرقی برگزار شد، عنوان کرد: تلاش شهرداری و شورای اسلامی شهر قم در جهت ارتقای خدمات به مردم است.
شهردار قم افزود: شورا و شهرداری در جهت تحقق اهداف خود در مدیریت شهری،تعامل خوبی با هم دارند،البته اگر از تجربیات مدیریتی دیگر شهرها نیز مطلع باشیم می توانیم این خدمات را توسعه دهیم و موجب پیشرفت فعالیت های شورا شویم.
وی اظهار کرد: قطعا در ارتقای مدیریت شهری و توسعه زیرساختها،از تجربیات دیگر شهرها نیز استقبال می کنیم،به ویژه آمادگی لازم را برای تعامل و بهره گیری از این تجربیات با شهرستان میانه داریم.
سقائیان نژاد بیان کرد: باید پارلمان ها و مجلس های محلی به خوبی تقویت شوند، ضمن اینکه می توان با اشتراک گذاری تجربیات،در کاهش هزینه ها نیز موفقیت های خوبی به دست آورد.
در این جلسه حجت‌الاسلام‌ والمسلمین عبدالله محمدی امام‌جمعه شهرستان میانه عنوان کرد: تعامل و همراهی شورای اسلامی شهر قم با شهرداری می تواند الگوئی زیبا برای دیگر شهرها در سطح کشور باشد.
مهدی میرزایی شهردار میانه نیز عنوان کرد: در جهت خدمت به زائران امام رضا(ع) در شهرستان میانه، رواقی ایجاد شده است و ما آمادگی لازم را برای ایجاد رواقی ویژه زائران حضرت معصومه(س) داریم.
وی تصریح کرد: با توجه به تجربیات مدیریت شهری در قم نیز آماده بهره گیری از مشاوره ها و خدمات شهرداری قم و افزایش تعاملات و حتی همراهی در جهت جذب سرمایه گذار هستیم.

READ  تشریح روند نرخ‌گذاری کرایه تاکسی در قم/ امکان رند شدن کرایه وجود ندارد

انتهای پیام

از تجربیات دیگر شهرها استقبال می‌کنیم

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: