• تاریخ: ژانویه 15, 2018
  • شناسه خبر: 518

استان‌های معین قم در زمان بحران مشخص شدند

مدیر بحران شهرداری قم گفت:استان‌های پشتیبان قم در زمان بحران های احتمالی مشخص و وظایف و محدوده فعالیت آنها تشریح شد. شعار سال: رحیمی،مدیر بحران شهرداری قم با اشاره به شهرهای معین استان قم در حوزه بحران، اظهار کرد: تقسیم‌ ...

استان‌های معین قم در زمان بحران مشخص شدند

مدیر بحران شهرداری قم گفت:استان‌های پشتیبان قم در زمان بحران های احتمالی مشخص و وظایف و محدوده فعالیت آنها تشریح شد.

شعار سال: رحیمی،مدیر بحران شهرداری قم با اشاره به شهرهای معین استان قم در حوزه بحران، اظهار کرد: تقسیم‌بندی شهر قم برای استان‌های معین انجام شده که این ‌استان‌ها شامل سمنان، اصفهان و مرکزی و مناطق ۱۷، ۱۸ و ۲۰ تهران هستند.

وی با تاکید بر تقسیم شهر قم به هر یک از استان های معین، افزود: نقشه شهر با لایه‌های مورد نیاز به این استان‌ها داده شده و مشخص شده که در صورت وقوع بحران در کدام مناطق باید خدمات‌رسانی انجام بدهند.

رحیمی بیان کرد: در بسیاری از شهرهای کشور این کار انجام نشده و در زمان بحران تعدد و هم‌پوشانی خدمات مشاهده می‌شود که این امر مشکل‌ساز است.

مدیر بحران شهرداری قم با اشاره به ابعاد مختلف زلزله کرمانشاه، بیان کرد: به عنوان مثال در زلزله کرمانشاه وظایف دقیق دستگاه‌ها و همچنین حیطه اختیارات آنها به طور کامل مشخص نبود و همین امر می توانست مشکل ساز باشد.

وی اذعان کرد: در شهرداری قم و مجموعه استان اقدامات زیادی صورت گرفته اما کافی نیست و باید بیش از پیش هوشیار باشیم.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازباشگاه خبرنگاران جوان ، تاریخ انتشار ۲۴دی ۹۶، کدمطلب:۶۳۹۹۴۵۹، www.yjc.ir

READ  اعلام قیمت خرید تضمینی گندم و کلزا

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , ,