• تاریخ: فوریه 3, 2018
  • شناسه خبر: 1308

اعضای بدن یک جوان ۱۸ ساله اهدا شد

گروه اجتماعی: اعضای بدن جوان ۱۸ ساله که در شهر قم دچار تصادف و مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهدا شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قم، ولي‌الله صمدی در گفت و گو با خبرنگاران در این خصوص گفت: مرحوم م ...

اعضای بدن یک جوان ۱۸ ساله اهدا شد

گروه اجتماعی: اعضای بدن جوان ۱۸ ساله که در شهر قم دچار تصادف و مرگ مغزی شده بود، به بیماران نیازمند اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قم، ولي‌الله صمدی در گفت و گو با خبرنگاران در این خصوص گفت: مرحوم مهران شاه‌ميرزالو یک جوان ۱۸ ساله اهل کرج که در حال تردد از مسیر قم بود، دچار حادثه تصادف شده که به دلیل شدت جراحات مرگ مغزی می‌شود.
کارشناس مسئول واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی قم بیان کرد: این جوان ۱۸ ساله که متاسفانه در اثر تصادف دچار مرگ مغزی شده بود، پس از اعلام مرگ مغزي توسط پزشكان معالج و تایید مرگ مغزی توسط تیم تایید کننده مرگ مغزی دانشگاه علوم پزشکی قم و برگزاري چندين جلسه با خانواده داغدار و اخذ رضایت از اين خانواده، جهت اهدای عضو به بیمارستان شریعتی تهران اعزام شد.
صمدی عنوان کرد: پس از رضایت پدر و مادر این جوان، ارگان‌هاي حياتي وی به بيماران نیازمند در لیست پیوند وزارت بهداشت و درمان، پیوند شد.
کارشناس مسئول واحد پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی قم تصریح کرد: از ابتدای امسال تاکنون اين بيمار شانزدهمين مورد اهدای عضو از استان قم بود که به تهران جهت اهداي عضو اعزام شده است.

READ  انتصاب معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری قم

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: