• تاریخ: ژانویه 28, 2018
  • شناسه خبر: 1046

امدادرسانی ۱۱ تیم امدادی جمعیت هلال احمر در محورهای مواصلاتی قم

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: با اعلام اداره کل مدیریت بحران استان قم، اتوبان قم – تهران بسته شد و هم اکنون ۱۱ تیم امدادی جمعیت هلال احمر در محورهای مواصلاتی استان قم در حال امدادرسانی هستند. به گز ...

امدادرسانی ۱۱ تیم امدادی جمعیت هلال احمر در محورهای مواصلاتی قم

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد: با اعلام اداره کل مدیریت بحران استان قم، اتوبان قم – تهران بسته شد و هم اکنون ۱۱ تیم امدادی جمعیت هلال احمر در محورهای مواصلاتی استان قم در حال امدادرسانی هستند.

به گزارش ایسنا، محمدرضا بهرامی اظهار کرد: در پی بارش برف سنگین و گرفتار شدن صدها خودرو در برف، اداره کل مدیریت بحران استان قم اعلام کرد که اتوبان قم – تهران و جاده قدیم قم – تهران تا اطلاع ثانوی بسته است.

READ  ایام نوروز فرصت مطلوبی برای معرفی امامزادگان است

وی با بیان اینکه ۱۱ تیم امدادی جمعیت هلال احمر از شب گذشته در محورهای مواصلاتی قم در حال امدادرسانی هستند، تصریح کرد: بارش برف سنگین و بی سابقه در این محور منجر به گرفتار شدن خودروهای بسیاری شده است که امدادگران در حال خدمت رسانی به خودروهای گرفتار شده در برف هستند.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قم افزود: توصیه می شود مردم از سفرهای غیر ضروری پرهیز کرده و به توصیه های عوامل امدادی و پلیس توجه نمایند.

READ  تعلیق نشود، به سراغ استاندار میرویم!

بهرامی تصریح کرد: تا کنون ۱۵۰ کیلوگرم خرما و ۱ هزار بسته نان و ۱۵۰۰ عدد بیسکویت بین مسافران و درر اه ماندگان توزیع شده است و همچنان پایگاههای اسکان اضطراری جمعیت آماده پزیرایی و اسکان در راه ماندگان است.

وی با اشاره به حضور رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در محور قم – تهران و هماهنگی هایی صورت گرفته توسط ایشان با وزارت راه، خاطرنشان کرد: جمعیت هلال احمر استان در پی بارش برف و کولاک در محورهای مواصلاتی به قم به صورت صد در صد در آماده باش است و مقرر شده، گاردریل بین اتوبان در این محور جهت بازگشت مسافران به شهرهای خود بازگشایی شود.

READ  انهدام 37 باند توزیع کالای قاچاق در قم

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)