• تاریخ: ژانویه 31, 2018
  • شناسه خبر: 982

انتصاب غضنفری امرایی به سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم

به گزارش خبرگزاری موج از قم، متن حکم رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به غضنفری امرایی به شرح ذیل می باشد: بنا به پیشنهاد استاندار قم و با توجه به تایید معاونین توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزار ...

انتصاب غضنفری امرایی به سمت معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم

به گزارش خبرگزاری موج از قم، متن حکم رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به غضنفری امرایی به شرح ذیل می باشد:

بنا به پیشنهاد استاندار قم و با توجه به تایید معاونین توسعه مدیریت و منابع و هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور، به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم منصوب می شوید. امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد در هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمانها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و توانمند در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید. توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) از درگاه پروردگاه قادر متعال خواستارم.

READ  دادگاه مفسدان اقتصادی از رسانه ملی پخش می‌شود

شایان ذکر است مهرداد غضنفری امرایی از تاریخ ۲۷ دی ماه سالجاری، سرپرستی معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری قم را بر عهده داشته است.

0/5 (0 نقد و بررسی)