• تاریخ: فوریه 4, 2018
  • شناسه خبر: 768

انقلاب اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسن مجتبی (ع): مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسن مجتبی (ع) گفت: امروز انقلاب اسلامی با پرچمداری مقام عظمای ولایت منادی وحدت در جهان اسلام است. حجت الاسلام «علی سهرابی» د ...

انقلاب اسلامی منادی وحدت در جهان اسلام است

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسن مجتبی (ع):

مسئول جدید نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام حسن مجتبی (ع) گفت: امروز انقلاب اسلامی با پرچمداری مقام عظمای ولایت منادی وحدت در جهان اسلام است.

حجت الاسلام «علی سهرابی» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری بسیج در قم اظهار داشت: انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، از آغاز شکل گیری و پیروزی، همواره منادی وحدت درمیان مسلمانان جهان بوده و از این طریق تلاش کرده است عزت و اقتدار امت اسلامی را در جهان شکل بدهد.
وی افزود: اقتداری که به تعبیر معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) می‌تواند امت اسلام را به قدرت اول دنیا تبدیل کند و صف واحدی در برابر قدرت‌های بزرگ و سلطه گر جهان تشکیل دهد.
مسئول نمایندگی، ولی فقیه در ناحیه امام حسن مجتبی (ع) ادامه داد: انقلاب اسلامی با شکل دهی جبهه مقاومت در منطقه، در کشورهایی، چون لبنان، سوریه و فلسطین، استکبار جهانی و مزدوران منطقه‌ای آن را با شکست‌های پیاپی مواجه ساخت واز این طریق عزت و اقتدار را به جهان اسلام ارزانی داشت.
وی خاطر نشان کرد: نهضت‌ها و جنبش‌های اسلامی با تأثیر پذیری از انقلاب اسلامی جانی تازه در آن‌ها دمیده شد و با افزایش شجاعت و شهامتشان در مقابله با دشمنان و از سویی ترویج فرهنگ عاشورایی امروز شهادت به مثابه یک فوز عظیم و سعادت خواسته تعداد زیادی از مبارزان مسلمان شده و موجبات عزت و اقتدار آنان را در جهان فراهم ساخته است.
وی در پایان بیان داشت: انقلاب اسلامی در مبارزات نهضت‌های اسلامی به تعالیم اسلام، محوریت بخشیده و موجب فاصله گرفتن مبارزان مسلمان از اندیشه‌ی غربی، چون ناسیونالیسم و مارکسیسم شده و آن‌ها را به سمت تأسیس نظام سیاسی اسلامی حرکت داده است.

READ  اعزام مبلغ به مناطق محروم مورد توجه بیشتری باشد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,