• تاریخ: ژانویه 29, 2018
  • شناسه خبر: 1074

اهتمام دستگاه های دولتی استان به بازخوانی گفتمان انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری موج از قم، سید رضا طباطبایی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: این ایام فرصت مناسبی برای تبیین و تشریح ثمرات و دستاوردهای ۳۹ ساله انقلاب اسلامی محسوب می شود. وی با اشاره به فعالیت ک ...

اهتمام دستگاه های دولتی استان به بازخوانی گفتمان انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری موج از قم، سید رضا طباطبایی با گرامیداشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی اظهار کرد: این ایام فرصت مناسبی برای تبیین و تشریح ثمرات و دستاوردهای ۳۹ ساله انقلاب اسلامی محسوب می شود.

وی با اشاره به فعالیت کمیته نهادها و سازمان های ستاد بزرگداشت دهه فجر استان قم تصریح کرد: هم افزایی و انجام هماهنگی های لازم با روابط عمومی دستگاه ها و نهادهای دولتی استان در زمینه برگزاری هر چه باشکوه تر برنامه های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از مهم ترین اهداف کاری این کمیته است.

READ  تربیت 2500 حافظ قرآن در مرکز قرآن و حدیث حرم حضرت معصومه(س)

دهه ی فجر

طباطبایی با بیان این که دستورالعمل ها و ابلاغیه های لازم در خصوص نحوه مشارکت فعال دستگاه ها در دهه فجر تهیه و ارسال شده است خاطرنشان کرد: فضا سازی و تبلیغات محیطی مناسب دهه فجر و ایام فاطمیه، بهره گیری از فرصت دهه فجر برای برقراری ارتباط بیشتر مدیران با مردم، بیان خدمات و دستاوردها و هماهنگی افتتاح پروژه های عمرانی، محور مشارکت دستگاه ها خواهد بود.

READ  واردات ۲۸ میلیون دلاری استان قم از کشور چین

مسؤل کمیته نهادها و سازمان های ستاد بزرگداشت دهه فجر استان قم همچنین با اشاره به اهداف و رویکردهای اصلی مد نظر در برنامه های سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دستگاه های دولتی استان باید اهتمام جدی را نسبت به بازخوانی و تقویت گفتمان انقلاب اسلامی داشته باشند.

READ  بیست و پنجمین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی گلپایگانی

0/5 (0 نقد و بررسی)