• تاریخ: فوریه 5, 2018
  • شناسه خبر: 653

بازدید معصومه ابتکار از مرکز فوق تخصصی ناباروری جهاددانشگاهی قم

گروه اجتماعی: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ظهر امروز ۱۶ بهمن از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی واحد استان قم بازدید کرد. به گزارش خبرگزاری بین‏‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، یکی از برنامه‎های معاون رئیس جمهور در سف ...

بازدید معصومه ابتکار از مرکز فوق تخصصی ناباروری جهاددانشگاهی قم

گروه اجتماعی: معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ظهر امروز ۱۶ بهمن از مرکز درمان ناباروری جهاددانشگاهی واحد استان قم بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری بین‏‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، یکی از برنامه‎های معاون رئیس جمهور در سفر امروز خود به قم، حضور در مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری جهاددانشگاهی واحد استان قم و بازدید و گفت‌وگو با مسئولان و کارکنان این مرکز بود.
در این مراسم که با معیت دکتر محمد حیدری رئیس جهاددانشگاهی واحد استان قم نیز انجام شد، وی از بخش‎های مختلف این مرکز فوق تخصصی قم از جمله درمانگاه، مرکز درمان از راه دور، آزمایشگاه، اتاق عمل، بانک خون بندناف و… بازدید کرد.
در این مراسم دکتر حیدری با اشاره به ظرفیت های این مرکز فوق تخصصی با ارایه آماری از خدمت رسانی این مرکز به بیماران در ایران و سراسر جهان، از آمارهای بالای موفقیت در این مرکز نسبت به مراکز مختلف حتی نسبت به نرم جهانی خبرداد.

READ  بعثت پیامبر گرامی اسلام سعادت بشر را تضمین می کند

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: ,