• تاریخ: اکتبر 30, 2017
  • شناسه خبر: 403

باقی ماندن تنها ۳۵۰ واحد از پروژه مسکن مهر استان قم

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: از پروژه مسکن مهر شهر قم تنها کار احداث ۳۵۰ واحد باقی مانده است که احداث این واحدها تا پایان سال به اتمام می‌رسد. شعار سال: حسن صبوری،مدیرکل راه وشهرسازی استان قمبا اشاره به وضعیت پروژه ...

باقی ماندن تنها ۳۵۰ واحد از پروژه مسکن مهر استان قم

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم گفت: از پروژه مسکن مهر شهر قم تنها کار احداث ۳۵۰ واحد باقی مانده است که احداث این واحدها تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

شعار سالحسن صبوری،مدیرکل راه وشهرسازی استان قمبا اشاره به وضعیت پروژه مسکن اجتماعی در استان قم اظهار کرد: با بنیاد مسکن توافقاتی برای اجرای این پروژه در استان داشتیم و زمینی را در اختیار این بنیاد برای اجرای پروژه مسکن اجتماعی گذاشتیم و مقدمات برای اجرای این پروژه در استان قم فراهم شده است.

READ  ملت پیروز آزمون بزرگ دفاع از انقلاب و اسلام

وی ادامه داد: زمین برای احداث ۲۰۰ واحد مسکونی در قالبپروژه مسکن اجتماعیرا در اختیاربنیاد مسکنگذاشتیم تا اجرای این پروژه آغاز شود، اما هنوز پروژه مسکن اجتماعی در استان قم عملیاتی نشده، اولویت وزارت راه و شهرسازی تکمیلپروژه مسکن مهرتا پایان امسال است و پس از آن پروژه مسکن اجتماعی در اولویت کار این وزارتخانه قرار می‌گیرد.

READ  برپایی مراسم عیدانه سربازان تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) در سال جدید+ تصاویر

مدیرکل راه و شهرسازی استان قم افزود: از پروژه مسکن مهر شهر قم تنها کار احداث ۳۵۰ واحد باقی مانده است که احداث این واحدها تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

صبوری با اشاره به بهره برداری از قطعات دوم و سوم جاده قم – جعفریه به طول ۱۵ کیلومتر اظهار کرد: طول جاده قم – جعفریه ۳۵ کیلومتر است که تنها کار احداث حدود چهار کیلومتر پایانی این جاده باقی مانده است و امیدوارم که تا چهار ماه آینده قطعه آخرجاده قم -جعفریهنیز به بهره برداری برسد.

READ  برق، جان یک تَن را در قم گرفت

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از باشگاه
خبرنگاران جوان ،
تاریخ انتشار ۷ آبان ۹۶، کدمطلب:۶۳۰۰۱۲۶، www.yjc.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , ,