• تاریخ: فوریه 11, 2020
  • شناسه خبر: 48860

بانک‌هایی که مانع رونق تولید در قم هستند توبیخ می‌شوند

استاندار قم گفت: در ارزیابی بانک‌های عامل در زمینه رفع موانع تولید و ارائه تسهیلات باید مبنای منطقی وجود داشته باشد تا بر اساس این ارزیابی بانک‌ها تشویق و یا توبیخ شوند. ...

بانک‌هایی که مانع رونق تولید در قم هستند توبیخ می‌شوند

شعار سال: بهرام سرمست در سی و هشتمین جلسه کارگروه استانی تسهیل و رفع موانع تولید که در سالن امام جواد (ع) استانداری قم برگزار شد خطاب به اعضای این کارگروه افزود: در این جلسات به اینکه فقط به ارائه گزارش و یک اظهار نظر جزئی اکتفا کنیم دردی را دوا نکردیم بلکه باید مبنای آماری که ارائه می‌شود مشخص باشد و هدف این جلسات باید رفع موانع تولید و تسهیل در ان باشد.

وی ادامه داد: بانک‌های عامل باید در ارائه گزارش خود مبانی منطقی داشته باشند تا مشخص شود این بانک‌ها تا چه اندازه به اهداف کارگروه دست یافته‌اند.

READ  دور باطل فارغ التحصیلان در آزمونهای استخدامی!

استاندار قم اظهار داشت: پس از ارزیابی این گزارش‌ها، بانک‌هایی که در ارائه تسهیل و رفع موانع تولید وارد عمل شده‌اند تقدیر و تشویق خواهند شد ولی بانک‌هایی که خود موانعی را جلوی راه واحدهای تولیدی ایجاد کنند توبیخ می‌شوند.

وی تأکید کرد: باید طبق این گزارش‌هایی که ارائه می‌شود مشخص باشد تا چه میزان به اهداف خود رسیده و یا اینکه برای سال آینده چه اقدامی باید صورت پذیرد.

READ  حبس روزانه 10نفر در آسانسور به دلیل قطعی برق در قم

سرمست در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش مهم بانک‌های عامل در زمینه رفع موانع تولید و تسهیل امور واحدهای تولیدی، بیان کرد: در واقع بانک‌های عامل به عنوان گلوگاه رفع موانع تولید هستند که باید تفاوت‌ها را در ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی در گزارش‌ها دیده شود و عملکرد بانک‌ها مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.

وی در پایان ضمن تقدیر از شرکت‌های دانش بنیان استان قم افزود: در حاشیه بازدید از نمایشگاه «الکامپ» شرکت‌های دانش بنیان صاحب ایده و نوآوری مورد بازدید قرار گرفت که این شرکت‌ها نیاز به حمایت دارند و از معاون هماهنگی امور اقتصادی می‌خواهم با دعوت از این شرکت‌ها در استانداری و اختصاص یک زمان مناسب برای ارائه ایده‌ها از این شرکت‌ها حمایت و پشتیبانی شود.

READ  رونق صادرات با مبادلات پایاپای در حال پیگیری است

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا، تاریخ ۸ بهمن ۹۸، کد مطلب: ۹۵۶۷۷۴: www.borna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , ,