• تاریخ: ژانویه 30, 2018
  • شناسه خبر: 1038

بدون مشارکت مردم با شهرداری ،این نهاد در خدمات رسانی ناتوان خواهد شد

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مجید متین‌فر در دیدار مردمی با اهالی خیابان یزدانشهر در مسجد المصطفی، با بیان اینکه اگر همکاری و مشارکت مردم با شهرداری صورت نگیرد شهرداری در خدمات رسانی ناتوان خواهد شد اظهار کرد: مشارکت مرد ...

بدون مشارکت مردم با شهرداری ،این نهاد در خدمات رسانی ناتوان خواهد شد

به گزارش خبرگزاری موج از قم، مجید متین‌فر در دیدار مردمی با اهالی خیابان یزدانشهر در مسجد المصطفی، با بیان اینکه اگر همکاری و مشارکت مردم با شهرداری صورت نگیرد شهرداری در خدمات رسانی ناتوان خواهد شد اظهار کرد: مشارکت مردم و خدمت‌گذاران آنها در مجموعه مدیریت شهری بستری برای خدمات‌رسانی بهتر را فراهم می‌کند و شهری مطلوب‌تر را می‌سازد.

شهردار منطقه ۴ در ادامه در پاسخ به مشکل مطرح شده درخصوص مزاحمت تعمیرکاران خیابان دانیال و جمهوری اسلامی و ایجاد ترافیک گفت: شهرداری با سرمایه گذاری در شهرک خودرو در بلوار شهید خداکرم تصمیم به انتقال خدمات خودرو از شهر به بیرون دارد تا شاهد کاهش ترافیک و کاهش مزاحمت برای مردم و ارائه خدمات متمرکز باشیم.

READ  بخش خصوصی، راهکار گذر از مشکلات اقتصادی

شهردار منطقه 4قم

بافت فرسوده مصوب در شهر قم به ۱۷۵۰ هکتار در حال توسعه است

وی با بیان اینکه پیش از این ۱۰۷۴ هکتار بافت فرسوده مصوب در شهر قم وجود داشت گفت: با پیگیری‌های مجموعه مدیران شهری این محدوده به ۱۷۵۰ هکتار در حال توسعه است که محله یزدانشهر را نیز شامل می شود.

READ  کشف محموله ۷۰ هزار لیتر نفت سفید قاچاق در قم

متین فر بیان کرد: این موضوع برای محله یزدانشهر فواید زیادی دارد از جمله تخفیف ۵۰ درصدی و یا رایگان شدن عوارض شهرداری برای تجدید بنا که شرایط ساخت و ساز در این محلات را بهبود می‌بخشد.

وی با اشاره به احداث بلوار آیت‌الله بروجردی در محدوده این منطقه تصریح کرد: برای اجرای پروژه آیت الله بروجردی حدود ۲۰۰ توافق برای تملک انجام شده که بسیاری را نقدا یا به صورت زمین معوض تسویه نموده ایم و مابقی در دست اقدام است و مجموعه شهرداری تلاش می‌کند در ۶ ماهه اول سال ۹۷ این پروژه را به بهره برداری برساند.

READ  مواظب نعمت های خداوند باشید

0/5 (0 نقد و بررسی)