• تاریخ: فوریه 4, 2018
  • شناسه خبر: 1084

برگزاری مسابقه کتابخوانی «ویژگی‌های جوان انقلابی» در تیپ ۸۳

مسابقه کتابخوانی از کتاب بازخوانی ویژگی‌های جوان انقلابی همزمان با ایام الله دهه فجر به همت تیپ ۸۳ روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) برگزار شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، همزمان با ایام الله دهه فجر و در ...

برگزاری مسابقه کتابخوانی «ویژگی‌های جوان انقلابی» در تیپ ۸۳

مسابقه کتابخوانی از کتاب بازخوانی ویژگی‌های جوان انقلابی همزمان با ایام الله دهه فجر به همت تیپ ۸۳ روحانیون رزمی تبلیغی امام جعفر صادق (ع) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، همزمان با ایام الله دهه فجر و در ادامه جشنواره حضرت علی اکبر (ع)، مسابقه کتابخوانی از کتاب بازخوانی ویژگی‌های جوان انقلابی در نمازخانه تیپ ۸۳ ویژه سربازان و طلاب وظیفه برگزار شد.
حجت الاسلام رفیعی مسئول فرهنگی تیپ ۸۳ در حاشیه برگزاری این مسابقه اظهار داشت: سربازی برهه‌ای از عمر یک جوان برای تغییر وضعیت و ارتقاء آمادگی است.
وی افزود: این دوران فرصتی برای شناسایی و معرفی استعداد‌ها و توانمندی‌های جوانان برومند و آینده ساز کشورمان است.
رفیعی خاطرنشان ساخت: یکی از مهمترین اقدامات این جشنواره برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ادبی است که شامل مسابقات خاطره نویسی، عکس، کاریکاتور، دل نوشته، شعر، سرود، تئاتر و کتابخوانی می‌باشد.

READ  مشکلات اقتصادی مردم را در فشار قرار داده/ اینکه بگوییم "مشکلات اقتصادی حباب است" جواب قانع‌کننده‌ای برای مردم نیست

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,