• تاریخ: فوریه 5, 2018
  • شناسه خبر: 740

برگزاری نشست علمی نقش فضای مجازی در صدور انقلاب در قم

گروه اجتماعی: مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قم از برگزاری نشست علمی نقش فضای مجازی در صدور انقلاب اسلامی خبرداد. حجت‎الاسلام والمسلمین زمانی در گفت وگو با خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، گفت: به مناسبت ایام الله ...

برگزاری نشست علمی نقش فضای مجازی در صدور انقلاب در قم

گروه اجتماعی: مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قم از برگزاری نشست علمی نقش فضای مجازی در صدور انقلاب اسلامی خبرداد.

حجت‎الاسلام والمسلمین زمانی در گفت وگو با خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، گفت: به مناسبت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران برنامه‎های مختلفی در دانشگاه آزاد اسلامی قم در حال برگزاری است.
وی افزود: در این رابطه مرحله ثبت نام و پیگیری برگزاری اردوهای راهیان نور دانشگاه آزاد اسلامی در همین ایام انجام می‏ شود.
مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی قم بیان کرد: در همین راستا نشست علمی نقش فضای مجازی در صدور انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی قم با حضور اساتید دانشگاه در این مرکز علمی برگزار خواهد شد.
وی گفت: برگزاری اردوی منتخبین علمی و فرهنگی به مقصد مشهد مقدس و همچنین برگزاری یژه برنامه فاطمیه و دهه فجر همرا با گرامیداشت شهدای مدافع حرم از دیگر برنامه‎های دانشگاه آزاد اسلامی قم در این ارتباط است.
زمانی بیان کرد: بیان خاطرات انقلاب در بین الصالتین در مسجد الرسول دانشگاه آزاد اسلامی و همچنین برگزاری برگزاری سنت های پیامبر (ص) و کارگاه معرفت افزایی و بصیرت )شمیم معرفت) از دیگر برنامه‎های این ایام است که در دانشگاه آزاد برگزار می‎شود.

READ  برگزاری جلسات ویژه انس با قرآن و عترت (ع) در همه مدارس

0/5 (0 نقد و بررسی)