• تاریخ: فوریه 5, 2018
  • شناسه خبر: 804

برگزاری ۱۵۶ برنامه در دانشگاه‎های استان به مناسبت دهه فجر

گروه اجتماعی: ۱۵۶ برنامه علمی و فرهنگی و ترویجی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در دانشگاه‎های استان قم در حال برگزاری است. به گزارش خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، ستاد دانشجویی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی ب ...

برگزاری ۱۵۶ برنامه در دانشگاه‎های استان به مناسبت دهه فجر

گروه اجتماعی: ۱۵۶ برنامه علمی و فرهنگی و ترویجی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر در دانشگاه‎های استان قم در حال برگزاری است.

به گزارش خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، ستاد دانشجویی بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی به ریاست جهاددانشگاهی استان قم با اعلام برگزاری ۱۵۶ برنامه در دانشگاه‎های استان به استقبال دهه فجر انقلاب اسلامی رفت و تا کنون ده‎ها برنامه در این خصوص برگزار شده است.
از جمله برنامه‎های این ایام می‎توان به برگزاری برنامه‎های فرهنگی و مسابقات علمی و ترویجی با موضوع انقلاب اسلامی اشاره کرد که در دانشگاه‎های استان قم در حال برگزاری است.
این برنامه‎ها هم اکنون در دانشگاه‎های قم، پردیس فارابی تهران، آزاد اسلامی، پیام نور، علمی کاربردی، شهاب دانش، صنعتی، حضرت معصومه(س) و… در حال اجرا است.
گفتنی است در همین رابطه مسابقات مشترک دانشجویی نیز در این بین در حال برگزاری است که از آن جمله می‎توان به مسابقه شعارهای انقلابی با حضور دانشجویان استان اشاره کرد.

READ  اعزام مبلغ در دهه دوم فاطمیه از سوی دفتر تبلیغات اسلامی 

0/5 (0 نقد و بررسی)