• تاریخ: اکتبر 16, 2017
  • شناسه خبر: 440

بسیاری از آسیب‌های اجتماعی با اعتیاد مرتبط است

فرماندار قم با تأکید بر اینکه مبارزه با مواد مخدر نیاز به هم افزایی و هماهنگی کامل دستگاه‌های متولی دارد، گفت: بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی با اعتیاد مرتبط است. شعار سال: رضا سیار در ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارز ...

بسیاری از آسیب‌های اجتماعی با اعتیاد مرتبط است

فرماندار قم با تأکید بر اینکه مبارزه با مواد مخدر نیاز به هم افزایی و هماهنگی کامل دستگاه‌های متولی دارد، گفت: بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی با اعتیاد مرتبط است.

شعار سال: رضا سیار در ششمین جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان قم گفت: مبارزه با پدیده خانمان‌سوز مواد مخدر و اعتیاد نیاز به هم افزایی و هماهنگی کامل دستگاه‌های متولی دارد، اگر وظیفه مشخصی برای دستگاهی تعیین می‌شود قطعاً دستگاه‌های دیگر نیز باید در این زمینه نهاد مذکور را مساعدت نمایند تا کار به نتیجه برسد.

READ  عذرخواهی نکردن مسئولان از قصور، فرار از بار مسئولیت است

وی خواستار پیگیری جدی مصوبات شورای مذکور از سوی اعضا شد و گفت مصوبات هر اندازه هم پخته و عملیاتی باشند اما از سوی دستگاه‌های عضو پیگیری و اجرا نشوند گرهی از معضلات مرتبط با پدیده شوم مواد مخدر را حل نخواهند کرد؛ لذا بر دستگاه‌های عضو فرض است که مصوبات را تا حصول نتیجه نهایی پیگیری و اجرا نمایند.

READ  افزایش تعهد خدمات پزشکی ورزشی به ورزشکاران قم

فرماندار قم در قسمت دیگری از سخنان خود اعتیاد را معضلی با ابعاد مختلف خواند که متأسفانه دامن جامعه اسلامی ما را گرفته است و بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی که امروزه با آن مواجه هستیم به نوعی با این پدیده مرتبط است، لذا دستگاه‌های متولی مبارزه با این غده سرطانی باید اهتمام بیشتری در انجام وظایف محوله داشته باشند.

وی همچنین به موضوع نزدیک بودن فصل برداشت محصول شاهدانه در سطح مزارع بخش‌های استان اشاره کرد و افزود: جهاد کشاورزی طبق مصوبات جلسات گذشته با هماهنگی و همکاری پلیس مواد مخدر شهرستان نسبت به نظارت بر برداشت و امحاء بقایای محصول اقدام نماید.

READ  احتمال قطع انگشت نوجوان قمی بدلیل انفجار مواد محترقه/ حمله به خودروی اورژانس

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر ، تاریخ انتشار ۲۲ مهر ۹۶، کدمطلب:۴۱۱۳۶۱۹، www.mehrnews.com

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , ,