• تاریخ: آگوست 11, 2020
  • شناسه خبر: 49567

بسیج دانشجویی علوم پزشکی قم خواستار پرداخت حقوق کارگران هفت تپه شد

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در بیانیه‌ای نوشت: کارگران هفت تپه آن قدر شریف بودند که به لاشخور‌های ضدانقلاب فرصت سوءاستفاده ندادند و از عقیده‌شان به نظام اسلامی برنگشتند. ...

بسیج دانشجویی علوم پزشکی قم خواستار پرداخت حقوق کارگران هفت تپه شد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم در بیانیه‌ای به بیان مشکلات کارگران هفت تپه پرداخته و خواستار نظارت مجدانه قوه قضائیه به عملکرد شرکت و پرداخت حقوق کارگران شد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

کارگران و محرومان، ولی نعمتان انقلاب اسلامی اند و حتی یک روز هم نباید حقوق شان عقب بیفتد و زخم خورده‌ی تبعیض شوند، اما حالا مدت زیادیست که کارگران هفت تپه حقوقی نگرفته اند و اوضاع و احوال شان اصلا خوب نیست! آن‌ها در این مدت آن قدر شریف بودند که به لاشخور‌های ضدانقلاب فرصت سوءاستفاده ندادند و از عقیده شان به نظام اسلامی برنگشتند.

READ  بخشش ۲۰۰ میلیارد تومانی مالیات در استان قم

در روز‌های اخیر اقدامات خوبی صورت گرفته است مثلا رئیس قوه قضاییه در احکام صادر شده برای برخی از کارگران با دقت تجدیدنظر کردند و پیگیری‌هایی را انجام دادند، برخی نمایندگان مجلس در بین آن‌ها حاضر شدند و…؛ اما این‌ها کافی نیست، حل این مشکل به تفکر و عمل جهادی و انقلابی نیاز دارد تفکری که الگوی همه‌ی موفقیت‌های کشور و بر خلاف مشی مدیران بی کفایت و طلبکار است.

READ  کارت بازرگانی اجاره ای ساماندهی می شود

نمایندگان مجلس وظیفه دارند قوانین خصوصی سازی را اصلاح کنند تا سرچشمه واگذاری‌های رانتی خشک شود، دولت موظف است از تعارض منافع چشم پوشی کند و جایی را به بی عرضه‌ها نسپارد، قوه‌ی قضائیه باید نظارتش را بیشتر و جدی‌تر کند و مسببان این وضع را محاکمه نماید و صدا و سیما سکوتش را بشکند و صدای کارگران باشد.

READ  دستاورد انقلاب اسلامی تلاش برای آزادی برای تمام انسان‌های جهان است/حفظ آرمان‌ها مولفه اصلی پایداری

انجام وظایف فوق برای حل همه‌ی مشکلات حوزه خصوصی سازی و تعطیلی کارخانه هاست و حل مشکل کارگران هفت تپه راحت‌تر از این حرف هاست فقط کافیست مسئولی مشکل آن‌ها را مشکل خود بداند. حتی اگر لازم است حقوق فلان مسئول که در خواب ناز است و بچه هایش تا حالا گرسنگی نکشیده‌اند را ندهند و به داد این کارگران و خانواده هایشان برسند.
والسلام
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , ,