• تاریخ: آوریل 11, 2020
  • شناسه خبر: 49064

بهره برداری از بیمارستان امیرالمومنین (ع) اوایل اردیبهشت

مسئول دفتر آیت الله نوری همدانی از توزیع کمک‌های دفتر این مرجع معظم تقلید به اقشار کم درآمد خبر داد. ...

بهره برداری از بیمارستان امیرالمومنین (ع) اوایل اردیبهشت

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قم، بهرام سرمست استاندار قم امروز در بازدید از بیمارستان در حال ساخت امیرالمومنین(ع) قم در جریان روند تجهیز و آماده سازی این مرکز درمانی قرار گرفت.
استاندار در این بازدید گفت: بر اساس برنامه ریزی قبلی این بیمارستان باید تا نیمه فروردین به بهره برداری می‌رسید، اما به دلیل مسائل پیش آمده و تعطیلی شرکت‌ها تکمیل بیمارستان مقداری به تاخیر افتاده، اما شاهد روند خوبی در تجهیز بیمارستان هستیم و یک پروژه چند ساله معطل مانده تا پیش از ماه مبارک رمضان به بهره برداری خواهد رسید.
دکتر قدیر رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم هم در این بازدید گفت: با ورود بیمارستان امیرالمومنین(ع) ۲۳۱تخت به مجموعه درمانی قم افزوده خواهد شد و تعداد تخت‌های فعال استان به حدود ۱۸۰۰تخت می‌رسد.
دکتر ابرازه قائم مقام وزیر بهداشت در ساخت این بیمارستان هم با بیان اینکه اقدامات خوبی برای خرید تجهیزات و تاسیسات مورد نیاز این بیمارستان انجام شده است گفت: بیمارستان امیرالمومنین(ع) بیمارستان جنرال است که تمامی بخش‌های یک بیمارستان شامل جراحی، داخلی، عفونی، عمومی، زنان و زایمان، تصویربرداری، آزمایشگاه و پاراکلینیک را دارد.
برای ساخت و تجهیز این بیمارستان حدود ۲۰۰میلیارد تومان از محل کمک خیران و منابع دولتی هزینه شده است.

READ  ولایتمداری و روحیه انقلابی، رمز پیروزی انقلاب اسلامی

کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,