• تاریخ: نوامبر 11, 2020
  • شناسه خبر: 49808

تاکید استاندار بر تحقق دولت الکترونیک از سوی همه دستگاه های اجرایی استان

ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران استان قم برای مقابله به گسترش کرونا بر محدودیت فعالیت اصناف رده دو، سه و چهار تاکید دارد. ...

تاکید استاندار بر تحقق دولت الکترونیک از سوی همه دستگاه های اجرایی استان

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکز قم، آقای سرمست در جلسه شورای اداری استان با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی باید برای پشتیبانی از جبهه سلامت برنامه ریزی کنند به مدیران تاکید کرد: برای ارایه خدمات الکترونیکی و کاهش حضور مردم در ادارات تلاش کنند.
وی از مدیران استان خواست تا پاسخگوی مردم به شیوه الکترونیکی و تلفنی باشند تا مراجعات حضوری به حداقل برسد.
استاندار قم همچنین به برگزارکنندگان مراسم هفته پژوهش توصیه کرد: فعالیت ها‌ی هفته پژوهش و پارک علم و فن آوری به دلیل شرایط کنونی با محوریت برگزاری در فضای مجازی برنامه ریزی شود.
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) هم، در این جلسه گفت: ویروس منحوس کرونا تهدیدی برای جامعه انسانی است که برای مقابله با آن تلاش مردم و مسولان را می‌طلبد.
آیت الله سعیدی با اشاره به حواشی انتخابات آمریکا گفت: همه شاهد ذلیل شدن آمریکای مدعی بودند.
وی با انتقاد از برخی مسولان که در این شرایط که فرصتی برای اعتلای انقلاب اسلامی به وجود آمده صحبت از مذاکره می‌کنند تصریح کرد: در شرایط کنونی باید تهدید‌ها به فرصت تبدیل شود و مبادا فرصت‌ها به تهدید تبدیل شود.
حجت الاسلام والمسلمین ذالنوری نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی هم گفت:ترامپ که تابستان‌های داغ را به رخ مردم کشورمان می‌کشید و هدفش شکستن مقاومت مردم ایران بود سرانجام سرنگون شد.
وی افزود: این مقاومت‌ها با تکیه بر ظرفیت‌های کشور نتیجه خواهد داد.

READ  نشست تخصصی بررسی کتاب «خون دلی که لعل شد» برگزار می شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,