• تاریخ: فوریه 5, 2018
  • شناسه خبر: 1004

تبعیت از ولایت فقیه ضامن بقاء انقلاب اسلامی است

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس گفت: تبعیت از ولایت فقیه و پایداری و شجاعت ملت ایران در مبارزات علیه طاغوت، انقلاب را به ثمر نشاند. حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرگزاری بی ...

تبعیت از ولایت فقیه ضامن بقاء انقلاب اسلامی است

گروه سیاست و اقتصاد: رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس گفت: تبعیت از ولایت فقیه و پایداری و شجاعت ملت ایران در مبارزات علیه طاغوت، انقلاب را به ثمر نشاند.

حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از قم، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر عنوان کرد: ریشه انقلاب اسلامی در باورها و اعتقادات مردم ایران اسلامی است و این باورهای دینی انقلاب را تحقق بخشید.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: تبعیت از ولایت فقیه و پایداری و شجاعت ملت ایران در مبارزات علیه طاغوت، انقلاب را به ثمر نشاند.
وی بیان کرد: استکبار جهانی همه تلاش و سرمایه های خود را به کار برد تا مانع از پیروزی انقلاب اسلامی شود و در طول ۴ دهه نیز با انواع توطئه‌ها در صدد نابودی انقلاب اسلامی بود، اما به پشتوانه اعتقادات ملت ایران و رهبری موفقیتی به دست نیاورد.
ذوالنوری اظهارکرد: ما انقلاب را مرهون خون شهیدان و تلاش‌های بی وقفه امام خمینی(ره) و شجاعت ملت ایران هستیم و وظیفه داریم از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی صیانت کنیم.
وی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی رویدادی عظیم بود تا جایی که به معجزه قرن معروف شده است، در این معجزه بزرگ، طاغوت زمان با همه پشتوانه ای که از سوی استکبار جهانی داشت در هم شکسته شد.
نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ملت غیور ایران با حرکت در مسیر ولایت فقیه و تبعیت از رهبری پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زدند.
وی یادآوری کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای مهم و با ارزشی داشت که به واسطه ایمان، اعتقاد، و ولایت ‌مداری مردم به دست آمد.
ذوالنوری یادآور شد: شکل گیری انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی در ایران برای بسیاری از کشورهای اسلامی، نوید بخش رهایی از ظلم و استبداد است.
وی گفت: دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی و وحدت و انسجام ملت ایران زمینه ساز اقتدار و عظمت نظام جمهوری اسلامی شد و اگر این وحدت دچار لطمه شود اقتدار را از میان می برد.
رئیس فراکسیون دفاع و اقتدار ملی مجلس عنوان کرد: بسیاری از سران نظام سلطه و مستکبران جهانی اعتراف می کنند که جمهوری اسلامی ایران در منطقه نقش ترازو در ایجاد تعادل را دارد و اگر بخواهیم صلح، ثبات، امنیت و آرامش در منطقه حکم فرما باشد جمهوری اسلامی باید یک طرف معادله قدرت باشد.
وی بیان کرد: انقلاب اسلامی دگرگونی و تحول عظیمی را ایجاد کرد که در تمامی ارکان، تغییرات بنیادین به وجود آورد این انقلاب اسلامی به واسطه اقتدار، و توانمندی و به پشتیبانی و پایداری ملت ایران تحقق یافت و تحول آفرین شد.
ذوالنوری در پایان بیان کرد: انقلاب اسلامی به حرکت مقتدرانه خود ادامه می دهد و استمرار می یابد و با وجود رهنمون های رهبری و حمایت های مردمی پابرجا خواهد بود.

بر چسب ها: