• تاریخ: آگوست 11, 2020
  • شناسه خبر: 49549

تجلیل از برگزیدگان دو سالانه نقاشی و طراحان مدافع سلامت

رئیس مرکز بهداشت استان: از ابتدای شیوع کرونا در قم ۱۵۸۰۰ نفر مورد آزمایش قطعی کرونا PCR قرار گرفته اند که نتیجه آزمایش ۴۳۴۳ نفر مثبت بوده است. ...

تجلیل از برگزیدگان دو سالانه نقاشی و طراحان مدافع سلامت

به گزارش خبرگزاری صداوسیما؛ مرکزقم، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این مراسم گفت: با گسترش و شیوع بیماری کرونا باید تمهیدات لازم برای آموزش هنرجویان اجرایی شود که برگزاری کلاس‌های مجازی در رشته‌های نقاشی، خوشنویسی و هنر‌های تجسمی می‌تواند موثر باشد.
حسینی کاشانی از فعالان عرصه هنر و فرهنگ استان خواست برای دریافت تسهیلات کارا برای رونق فعالیت هنری با سود ۱۲ درصد و به ازای هر نفر ۱۶ میلیون تومان تا ۲۵ مرداد مراجعه و ثبت نام کنند.
وی ادامه داد: استان قم هشتمین استان در دریافت تسهیلات برای رونق فعالیت های هنری است که برای بهره برداری از این تسهیلات نیازمند طرح از سوی هرمندان هستیم.
رئیس هنر‌های تجسمی استان در ادامه گفت: دو سالانه نقاشی استان با ارسال ۳۵۰ اثر در سال گذشته کارخودرا آغاز کرد که در پایان ۴۵ اثر از هنرمندان استان داوری شد که ۶ برگزیده آن‌ امروز با اهدای تندیس و لوح تقدیر شدند.
آقای سلطانی، فراخوان جشنواره هنر‌های تجسمی مدافعان سلامت را اسفند پارسال عنوان کرد و افزود: هنرجویان و هنرمندان هنر‌های تجسمی ۱۳۳ اثر به انجمن ارسال کردند که شش اثر حایز تقدیر در بخش مدافعان سلامت شد.
در پایان این مراسم از کارت عضویت انجمن با حضور پیشکسوت نقاشی استان استاد بهمن، رونمایی شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

READ  قم دارای رتبه دوم نشریات تخصصی کشور است
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , ,