عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد قم گفت: اعضای شورای نگهبان در فرایند انجام مسابقات پژوهشکده، تیم حقوقی این واحد دانشگاهی را به‌دلیل تسلط بر متون حقوقی تحسین کردند. " />
  • تاریخ: خرداد ۶, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 44515

تحسین اعضای شورای‌ نگهبان از تیم حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی قم

عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد قم گفت: اعضای شورای نگهبان در فرایند انجام مسابقات پژوهشکده، تیم حقوقی این واحد دانشگاهی را به‌دلیل تسلط بر متون حقوقی تحسین کردند. ...

تحسین اعضای شورای‌ نگهبان از تیم حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی قم

احمد احمدیتبار در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قم اظهار کرد: حضور تیم دانشگاه آزاد اسلامی قم در مسابقات پژوهشکده شورای نگهبان موجب شده تا همگان بدانند در دانشگاه آزاد اسلامی قم درسها بهخوبی ارائه میشود و اگر دانشجویی دنبال فراگیری باشد، میتواند از فرصتها استفاده کند.

وی اضافه کرد: کسانی که میخواهند در این مسابقات شرکت کنند، باید مسلط به قانون اساسی، حقوق عمومی و اسناد بالادستی باشند و بتوانند موارد مطرح شده را در بوته نقد و بررسی قرار دهند و اعضای تیم اعزامی به مسابقات پژوهشکده شورای نگهبان با وجود اینکه دانشجویان مقطع کارشناسی بودند، توانستند با حضور فعال خود در این مسابقات رتبه سوم کشوری را کسب کنند.

سرپرست تیم اعزامی دانشجویان رشته حقوق به مسابقات پژوهشکده شورای نگهبانعنوان کرد: پژوهشگاه شورای نگهبان با هدف آشنایی دانشجویان با ماهیت فعالیت آن، اقدام به شبیهسازی ماهیت فعالیتهایشکرد و در فرایند برگزاری این مسابقات، اعضای تیم حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی قمبه لحاظ داشتن کیفیت علمی و مسلط به مباحث حقوقی موردتحسین قرار گرفتند.

احمدیتبار با اشاره به موفقیت تیم حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی قم درمسابقات پژوهشکده شورای نگهبان افزود: دانشگاه باید با ایجاد ظرفیتهای علمی لازم برای دانشجویان و فراهمسازی زمینههای تحقیق و پژوهش برای دانشجویان از آنان حمایت علمی کند.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۰۶۲/


منبع :: تحسین اعضای شورای‌ نگهبان از تیم حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی قم