• تاریخ: فوریه 3, 2018
  • شناسه خبر: 712

تعیین تکلیف ۱۶ قرارداد راکد درشهرک‌های صنعتی استان قم

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از بررسی و تعیین تکلیف ۱۶ واحد صنعتی راکد در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبرداد. به گزارش ایسنا منطقه قم، امیرطیبی نژاد با این اعلام خبر اظهارداشت: در راستای سیاست‌های حمایتی شرک ...

تعیین تکلیف ۱۶ قرارداد راکد درشهرک‌های صنعتی استان قم

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قم از بررسی و تعیین تکلیف ۱۶ واحد صنعتی راکد در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان خبرداد.

به گزارش ایسنا منطقه قم، امیرطیبی نژاد با این اعلام خبر اظهارداشت: در راستای سیاست‌های حمایتی شرکت شهرک‌های صنعتی و به منظور بررسی و رفع مشکلات واحدهای صنعتی با حضور مدیران طرح‌ها و واحدهای راکد و داور مرضی‌الطرفین از طرف سازمان صنایع کوچک و با برگزاری جلسات مختلف اقدام به تعیین تکلیف ویا آزاد سازی زمین‌های بلا استفاده می‌شود.

READ  تخصیص ۱.۵ میلیارد اعتبار برای اشتغال روستا‌ییان

وی برگزاری جلسات منظم داوری و حل اختلاف را یکی از اقدامات موثر در فعال سازی واحدهای صنعتی راکد و غیر فعال دانست و افزود: در سطح شهرک‌های صنعتی متقاضیانی وجود دارند که علی رغم تحویل زمین طی سالیان طولانی هیچ گونه اقدامی برای احداث و یا به بهره برداری رساندن واحد مذکور نکرده اند در حالی که همین زمین ها متقاضیانی دارند که حاضرند به سرعت نسبت به احداث واحد صنعتی اقدام کنند.

وی بیان داشت: در این جلسات که با حضور نماینده مدیریت حقوقی و امور قراردادهای سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی برگزار می‌شود، از صاحبان واحدهای صنعتی راکد دعوت و در راستای رفع مشکلات وفعال سازی آنها تلاش می‌شود.

READ  کالاهای احتکار شده حداکثر یک هفته پس از کشف توزیع می‌شود

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی قم اضافه کرد: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲ جلسه حل اختلاف در استان برگزار شد که در نشست اخیر تعداد ۱۶ واحد صنعتی راکد با قاطعیت مورد بررسی قرار گرفت و تعیین تکلیف شدند.

وی با بیان اینکه عمده هدف این شرکت در تشکیل این‌گونه جلسات بررسی راه کارهای رفع مشکلات است، تاکید کرد: همواره بدنبال این بوده‌ایم تا با کار کارشناسی و با نگاه صرفاً حمایتی پرونده‌ها در جلسه داوری مورد بررسی قرار گیرند و در صورت عدم توانایی و اهلیت لازم افراد، نسبت به فسخ، اقدام و از تضییع حقوق بیت المال و سرمایه‌های دولتی راکد مانده جلوگیری شود.

READ  مشکلات امروز دنیا در پی سوء‌استفاده از جایگاه دین است/ تاکید حوزه و علمای نجف بر فصل مشترک‌های بین سه آئین ابراهیمی

انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)