مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گفت: باید تلاش کنیم قطب علوم انسانی اسلامی در این واحد دانشگاهی تحقق یابد. " /> تلاش برای تحقق قطب علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی قم صبح قم اخبار قم
  • تاریخ: ژوئن 11, 2019
  • شناسه خبر: 44834

تلاش برای تحقق قطب علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی قم

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم گفت: باید تلاش کنیم قطب علوم انسانی اسلامی در این واحد دانشگاهی تحقق یابد.

...

تلاش برای تحقق قطب علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی قم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قم، حجتالاسلام علیرضا مستشاری صبح امروز در جمع مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان قم اظهار کرد: اگر علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی قم که زمینهاش را دارد، رشد پیدا کند بقیه علوم را تحت تأثیر خود قرار میدهد و به تعالی علوم کمک میکند.

وی درباره تلاش برای تحقق قطب علوم انسانی اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی قم گفت: تبدیل این دانشگاه به قطب علوم انسانی میتواند برای آن آبرو محسوب شود؛ بنابراین باید تلاش کنیم قطب علوم انسانی اسلامی در این واحد دانشگاهی تحقق یابد.

READ  باید برای دانشجویان پرونده سلامت تشکیل شود

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با بیان سه تحریف بزرگ در دین اسلام افزود: جدایی دین از سیاست، دنیا و علم سه تحریف بزرگ در دین بوده که باعث عقبماندگی مسلمانان شده است.

مستشاری تصریح کرد: در برههای از زمان باورمان شد دین ربطی به سیاست ندارد و حکومت را از ما گرفتند و به جدایی دین از سیاست معتقد شدیم. از طرفی دین را از دنیا جدا کردند و تولید ثروت را مقدس ندانستیم از سویی دیگر هم علوم مختلف را مقدس و عبادت ندانستیم در حالی که همه ارجاعات خداوند متعال در قرآن کریم به فعل خداوند بوده؛ بنابراین نگاه ما به همه فعلها، مخلوقات و علوم رسیدن افضل معلومات است که آن علم خداست.

READ  دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم در آموزش رشته حقوق پیشگام است

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


منبع :: تلاش برای تحقق قطب علوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی قم

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,