• تاریخ: تیر ۱۸, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 45508

تیم راگبی قم جوان‌ترین تیم مسابقات قهرمانی کشور است

قم - سرمربی تیم راگبی قم تاکید کرد تیم راگبی قم جوان‌ترین تیم مسابقات قهرمانی کشور است اما برای حضور روی سکوی عناوین برتر این مسابقات شانس بالایی دارد. ...

تیم راگبی قم جوان‌ترین تیم مسابقات قهرمانی کشور است

حسن حیدر زاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: رقابت‌های راگبی ۷ نفره قهرمانی کشور طی روزهای سوم و چهارم مرداد با شرکت ۱۸ تیم در تبریز برگزار می‌شود و تیم راگبی استان قم به نمایندگی از هیئت انجمن‌های ورزشی استان قم در این مسابقات شرکت می‌کند.

وی افزود: در این رقابت‌ها تیم‌هایی از نقاط مختلف کشور حضور دارند که استان‌های مازندران، آذربایجان شرقی، زنجان، خراسان رضوی، کرمان، تهران، فارس و قم استان‌های فعال در این مسابقات هستند و امیدواریم بتوانیم پس از تمرینات مدام در این مسابقات نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

مربی تیم راگبی قم گفت: ۱۲ بازیکن در ترکیب تیم قم در این رقابت‌ها حضور دارند که ۸ نفر از این جمع ۱۲ نفره را بازیکنان نوجوان تشکیل می‌دهند و تیم قم با ۲ بازیکن جوان و ۲ بازیکن بزرگسال عازم تبریز می‌شود و این وضعیت قم را به جوان‌ترین تیم در میان تیم‌های شرکت کننده تبدیل می‌کند.

حیدر زاده بیان داشت: بازیکنان نوجوان قمی چیزی از بازیکنان بزرگسالان ملی پوش ایران کم ندارند و همگی به بازیکنانی مستعد و باکیفیت تبدیل شده‌اند و از همین رو به موفقیت تیم راگبی قم در این رقابت‌ها امیدوار هستم و این تیم می‌تواند روی سکو قرار گیرد.

وی عنوان کرد: راگبی رشته شناخته شده‌ای در قم نیست اما با وجود کمبود امکانات و شرایط دشوار، تیمی مهیا شده که می‌تواند بازیکنان زیادی را به تیم ملی تحویل دهد و در جامعه رو به توسعه راگبی ایران نام استان قم را سربلند کند و ورزش قم باید به این جوان‌ها که با حداقل‌ها به کار خود ادامه می‌دهند افتخار کند. کد خبر ۴۶۶۱۷۷۷
منبع :: تیم راگبی قم جوان‌ترین تیم مسابقات قهرمانی کشور است