• تاریخ: جولای 10, 2019
  • شناسه خبر: 45559

تیم محمد سیمای قم امروز به دیدار ارژن فارس می‌رود

قم - در هفته دوم لیگ برتر فوتسال ایران تیم فوتسال محمد سیمای قم در نخستین دیدار خانگی این فصل خود برابر تیم ارژن فارس به میدان می‌رود. ...

تیم محمد سیمای قم امروز به دیدار ارژن فارس می‌رود

به گزارش خبرنگار مهر، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور امروز با برگزاری ۶ مسابقه برگزار می‌شود که یکی از این ۶ دیدار به میزبانی قم برگزار می‌شود و تیم‌های بازنده هفته نخست را در برابر یکدیگر قرار می‌دهد.

تیم فوتسال محمد سیمای قم، نماینده فوتسال قم که در هفته اول لیگ برتر در کرج در مسابقه‌ای که می‌توانست برنده باشد در عین ناباوری ۳ بر صفر به مقاومت شهرداری کرج باخت اکنون عزم خود را جزم کرده تا این شکست را در هفته دوم به دست فراموشی بسپارد.

READ  نباید تحت تأثیر فرهنگ غربی قرار بگیریم

شاگردان سید مهدی غیاثی از ساعت ۱۷ امروز چهارشنبه ۱۹ تیر در سالن شهید حیدریان قم برابر ارژن فارس قرار می‌گیرند و از نخستین دیدار خانگی این فصل خود با حمایت هواداران پیروزی می‌خواهند و از این رو از تماشاگران قمی دعوت کرده‌اند تا در سالن شهید حیدریان قم حاضر باشند.

ارژن نیز در بازی نخست خود بازنده شده و اکنون در شرایطی نامناسب به قم آمده است. این بازی بهترین فرصت برای تیم محمد سیمای قم است تا با کسب یک برد قاطع اعتماد به نفس خود را بازیابی کند در حالی که قرار گرفتن جعفر نجفی بازیکن قمی سابق تیم ارژن شیراز برابر تیم سابقش که پس از ۴ فصل حضور در ارژن امسال با پیراهن نماینده قم در لیگ برتر حاضر است از نکات جالب این مسابقه است.

READ  چله سرو جامع نگر است/شاخص های انقلاب باید مطرح شود

میثم ایلانلو بازیکن سابق بومی تیم‌های قمی حاضر در لیگ برتر فوتسال نیز امروز در قالب تیم ارژن شیراز برابر تیم شهرش قرار می‌گیرد. همچنین با صدور ITC علی فیاضی از سوی فدراسیون فوتبال عراق، این بازیکن در بازی هفته دوم تیم محمد سیما برابر ارژن فارس، قادر به همراهی تیم خواهد بود. کد خبر ۴۶۶۲۷۵۹
منبع :: تیم محمد سیمای قم امروز به دیدار ارژن فارس می‌رود

READ  انتقاد آیت‎الله حسینی‌بوشهری از نفی عملکرد مدیران قبلی توسط مدیران بعدی
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,