• تاریخ: ژانویه 28, 2018
  • شناسه خبر: 1033

ثبت ۱۷ میلی متر میزان بارش باران و برف در قم /احتمال کولاک در جاده‌های قم

کارشناس اداره‌کل هواشناسی قم با اشاره به پیش بینی وزش باد تا ۵۰کیلومتر بر ساعت در قم، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تا ساعت ۹ صبح امروز یکشنبه ۸ بهمن ماه میزان بارش برف و باران در قم ۱۷ میلی متر ثبت شده است. مرتضی صبوری در گفت و ...

ثبت ۱۷ میلی متر میزان بارش باران و برف در قم /احتمال کولاک در جاده‌های قم

کارشناس اداره‌کل هواشناسی قم با اشاره به پیش بینی وزش باد تا ۵۰کیلومتر بر ساعت در قم، گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تا ساعت ۹ صبح امروز یکشنبه ۸ بهمن ماه میزان بارش برف و باران در قم ۱۷ میلی متر ثبت شده است.

مرتضی صبوری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا در خصوص وضعیت هوای قم عنوان کرد: بارش برف و باران که از روز گذشته در قم آغاز شده تا اوایل شب تداوم دارد، اما این بارش خفیف و پراکنده پیش بینی می‌شود.

READ  میوه شب عید در ۲۶ نقطه از شهر قم عرضه می‌شود

وی بیان کرد: با توجه به پیش بینی وزش باد شدید در قم تا ۵۰ کیلومتر در ساعت در جهت شمال غربی برای جاده ها احتمال کولاک و برف پیش بینی می شود. اوایل شب نیز کاهش ابر را خواهیم داشت و فردا آسمان قم کمی تا قسمتی ابری به همراه وزش باد پیش‌بینی می‌گردد. فردا کمینه به منفی ۷ درجه می رسد.

READ  دیدار مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه امام رضا(ع) با امام جمعه جعفریه قم

وی تصریح کرد: دیروز دمای قم منفی ۲ درجه سانتی گراد و امروز نیز به یک درجه بالای صفر رسیده است.

اکارشناس پیش بینی اداره کل هواشناسی قم اعلام کرد: میزان بارش در ۲۴ ساعت گذشته برای قم ۱۷ میلی متر، قنوات ۱۹ میلی متر، کوشک نصرت ۲۱ میلی متر، سلفچگان ۱۱ میلی متر و کهک ۱۰ میلی متر به ثبت رسید. با توجه به کاهش دما احتمال یخبندان در استان وجود دارد و فردا یکی از روزهای سرد را در قم تجربه می کنیم.
انتهای پیام

READ  اعلام برنامه‌های بسیج دانشجویی قم در «روز قدس» و «شب‌های قدر»

0/5 (0 نقد و بررسی)