• تاریخ: آگوست 6, 2019
  • شناسه خبر: 48075

جریان‌های مردمی در قرارگاه ۱۹ دی ساماندهی شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم بر لزوم ساماندهی، مدیریت و نظارت بر جریان‌های مردمی در قرارگاه 19 دی تاکید کرد و گفت: اگر مسئولان و مردم در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف در کنار یکدیگر قرار گیرند می‌توانند ...

جریان‌های مردمی در قرارگاه ۱۹ دی ساماندهی شوند

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم بر لزوم ساماندهی، مدیریت و نظارت بر جریان‌های مردمی در قرارگاه ۱۹ دی تاکید کرد و گفت: اگر مسئولان و مردم در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف در کنار یکدیگر قرار گیرند می‌توانند به نتایج مطلوبی برسیم.
به گزارش ایسنا منطقه قم، به نقل از پایگاه خبری آستان حضرت معصومه سلام‌الله علیها، حجت‌الاسلام رضا عزت‌زمانی ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله سیدمحمد سعیدی تولیت آستان مقدس و نماینده ولی‌فقیه در استان قم که در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با بیان اینکه جریان مردمی در کنار جریان رسمی که شکل گرفته باید تقویت شود، اظهار کرد: در صورت تحقق این هدف می‌توانیم تصمیم‌های قرارگاه ۱۹ دی استان قم را با مشارکت‌های مردم به نتیجه برسانیم هر چند در این راستا دستگاه‌ها و مسئولان نیز نقش مهمی دارند و این لایه‌ها موازی با یکدیگر نیستند.
وی بر لزوم ساماندهی، مدیریت و نظارت بر جریان‌های مردمی در قرارگاه ۱۹ دی استان قم تاکید کرد و گفت: اگر مسئولان و مردم در حوزه امر به معروف و نهی از منکر و حجاب و عفاف در کنار یکدیگر قرار گیرند می‌توانند به نتایج مطلوبی برسند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم از اعلام آمادگی جمعی از طلاب و روحانیون برای پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب اسلامی در مورد شهر مقدس قم یاد کرد و گفت: این افراد کارگروه‌های مختف را در حوزه تبیین، تحقیق و پیگیری مطالبات تشکیل داده و به دنبال کار منسجم هستند به همین علت خود را زیر مجموعه قرارگاه ۱۹ دی می‌دانند.
انتهای پیام

READ  امکان تغییر کاربری منوریل قم وجود ندارد

جریان‌های مردمی در قرارگاه ۱۹ دی ساماندهی شوند

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,