• تاریخ: دسامبر 2, 2017
  • شناسه خبر: 363

جمعیت هلال‌احمر در همه عرصه‌ها با تمام توان به خدمت پرداخته است

استاندار قم گفت: جمعیت هلال‌احمر در همه عرصه‌ها با تمام وجود و توان به خدمت می‌پردازد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند. شعار سال: استاندار قم گفت: جمعیت هلال‌احمر در همه عرصه‌ها با تمام وجود و توان به خدمت می‌پردازد و از هیچ ...

جمعیت هلال‌احمر در همه عرصه‌ها با تمام توان به خدمت پرداخته است

استاندار قم گفت: جمعیت هلال‌احمر در همه عرصه‌ها با تمام وجود و توان به خدمت می‌پردازد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

شعار سال: استاندار قم گفت: جمعیت هلال‌احمر در همه عرصه‌ها با تمام وجود و توان به خدمت می‌پردازد و از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

«سیدمهدی صادقی» امروز در همایش شکرانه خدمت در تجلیل از امدادرسان‌های جمعیت هلال‌احمر قم در اربعین حسینی و زلزله‌زدگان غرب کشور، در سالن اجتماعات شهرداری، افزود: مجموعه کارآمد و تلاشگر هلال احمر در همه حوادث حضوری چشمگیر دارد و به مردم خدمت‌رسانی می‌کند.

READ  علل افزایش موش‌های شهری چیست؟

وی تصریح کرد: این نهاد مردمی کمک‌ها و خدمات را در شرایط بحرانی به دست جامعه می‌رساند و خدماتی که اخیراً در راهپیمایی اربعین و زلزله غرب کشور داشتند گوشه‌ای از این تلاش‌ها می‌باشد.

صادقی خاطرنشان کرد: در همه شرایط و موقعیت‌های بحرانی جمعیت هلال‌احمر حضوری فعال دارد و به امدادرسانی می‌پردازد.

READ  بدون شرح، ۴۰کیلومتری جاده سلفچگان قم

وی گفت: مهم‌ترین علل موفقیت این نهاد مردمی انگیزه زیاد در خدمت به هم‌نوع است همه اعضای جمعیت هلال‌احمر با چنین نگرشی به خدمت می‌پردازند.

استاندار قم یادآور شد: هلال‌احمر توجه جدی به نیازها دارد و با موقعیت‌شناسی در جهت برطرف کردن بحران گام برمی دارد و با سرعت خدمات را در وضعیت بحرانی و حوادث ارائه می‌کند.

READ  یک نهال توسط آیت جنتی غرس شد

وی یادآور شد: به‌ویژه جمعیت هلال‌احمر قم همواره آمادگی خود را در حوادث مختلف به اثبات رسانده و موجب افتخار و عزت این استان است.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران ، تاریخ انتشار ۱۰ آذر ۹۶، کدمطلب:۹۶۰۹۱۰۰۴۹۲۱، www.isna.ir

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , ,