• تاریخ: فوریه 4, 2018
  • شناسه خبر: 1493

جوان غیور و انقلابی به دنبال تحقق مطالبات مقام معظم رهبری است

حجت الاسلام ولی زاده گفت: جوان مومن، انقلابی و غیور ایران اسلامی همواره به دنبال تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، حجت الاسلام  ولی زاده طی سخنانی در مراسم تجلیل از کشتی گیر ...

جوان غیور و انقلابی به دنبال تحقق مطالبات مقام معظم رهبری است

حجت الاسلام ولی زاده گفت: جوان مومن، انقلابی و غیور ایران اسلامی همواره به دنبال تحقق منویات و مطالبات مقام معظم رهبری است.

غیور و انقلابی به دنبال تحقق مطالبات مقام معظم رهبری است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از قم، حجت الاسلام  ولی زاده طی سخنانی در مراسم تجلیل از کشتی گیران منتخب و عوامل اجرایی مسابقات کشتی فرنگی حلقه های صالحین استان قم که به مناسبت دهه مبارک فجر در مجموعه ورزشی تختی قم برگزار شد، با اشاره به نقش بسیار مهم جوانان در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: جوانان غیور و انقلابی ما نه فقط در سال های ابتدای انقلاب و جنگ تحمیلی بلکه در فتنه ها و جریانات گوناگون ، نشان داده که پشت سر مقام معظم رهبری در میدان حاضر هستند و از انقلاب و نظام اسلامی دفاع می کنند.

READ  برگزاری همایش الگوی بازار اسلامی در قم

وی با اشاره به توصیه مقام معظم رهبری به جوانان مبنی بر این که به تحصیل، تهذیب و ورزش اهتمام داشته باشند، گفت: تشکیل حلقه های صالحین بسیج و حضور فعال و مستمر در آن ها توأم با برکاتی است که هم در زمینه فرهنگی واعتقادی و هم ورزشی و اجتماعی شاهد آن هستیم.

READ  اعزام ۶ دستگاه اتوبوس از پایگاه امیرالمومنین (ع) به مراسم ارتحال امام (ره)

حجت الاسلام ولی زاده با اشاره به این که چهار محور مهم تربیتی ، بصیرتی ،مهارتی و معرفتی موضوعات اصلی حلقه های صالحین را تشکیل می دهند، افزود: امروز نیز به لطف الهی حلقه های صالحین به دنبال عمق بخشی ایمانی و اعتقادی در کنار فعالیت های تخصصی در جامعه هستند و از دل همین حلقه های بصیرتی و معرفتی ، شهید حججی ها به جامعه معرفی می شود که مایه افتخار هر مسلمان واقعی و بچه شیعه ای است.

READ  بازگشت قهرمانانه شهدای گمنام با سربند بانوی بی نشان

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,