• تاریخ: فوریه 1, 2018
  • شناسه خبر: 814

حاکمیت و مسئولین دستگاهها همواره در برنامه های مختلف کشور حضوری فعال دارند

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان؛ ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، مردم را در صحنه های مختلف کشور پیشرو دانست و اظهار کرد: ...

حاکمیت و مسئولین دستگاهها همواره در برنامه های مختلف کشور حضوری فعال دارند

به گزارش خبرگزاری موج از قم، استاندار قم در یکصد و شصت و چهارمین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان؛ ضمن تسلیت شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی، مردم را در صحنه های مختلف کشور پیشرو دانست و اظهار کرد: حاکمیت و مسئولین دستگاهها همواره در برنامه های مختلف کشور حضوری فعال دارند.

صادقی گفت: باید با مشارکت فراگیر آحاد مردم و اقشار مختلف، در برابر هجمه های دشمنان اسلام، راهپیمایی وحدت آفرین و پرشکوه ۲۲ بهمن ماه را در مسیر مصلحت نظام برگزار کنیم.

READ  برترین‌های لیگ تیراندازی بانوان استان قم مشخص شدند

استاندار قم برنامه های بزرگداشت دهه فجر را نقطه عطفی در ارائه عملکرد دستگاهها عنوان و اضافه کرد: مدیران دستگاه ها نسبت به برنامه های افتتاحیه ی این دهه مشارکت فعال داشته باشند.

وی همچنین در مورد اجرای طرح اصلاح موارد نامناسب در منظر شهری قم گفت: در جلسه شورای فرهنگ عمومی سیاست های کلی طرح ها بررسی می شود و اجرای آن باید با ابلاغ به دستگاههای متولی بصورت هماهنگ عملیاتی شود.

استاندار قم

رونمایی از پوستر فراخوان تولید محتوا در فضای مجازی در بحث آسیب های اجتماعی

صادقی همچنین با بیان کاهش ۳ درصدی آمار طلاق و کاهش ۱۱ درصد ازدواج در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه در سال قبل در استان ادامه داد: آمار طلاق در بهار سال جاری نسبت به سال گذشته ۱۵ درصد کاهش داشته است.

READ  پیاده‌سازی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی سبب بی‌نیازی می‌شود

وی در پایان به برنامه ششم توسعه کشور اشاره و خاطر نشان کرد: در این برنامه کاهش مراجعات مردمی به ادارات در چارچوب طرح دولت الکترونیک و شهر هوشمند مورد تأکید است که منجر به کاهش برخی مشکلات و ایجاد سلامت اداری خواهد شد.

اجرای طرح ملی حفظ قرآن در دهم اسفند، اولین دوره فارغ التحصیلان ادبیات دوره پایداری دانشگاه آزاد اسلامی، کاهش ۲۴ درصدی آمار درخواست طلاق بواسطه برگزاری کلاس های آموزشی متقاضیان طلاق، برگزاری نمایشگاه بین المللی کتاب دین و نمایشگاه استانی کتاب در ۲۵ بهمن از جمله مباحث مطروحه در این جلسه بود.

READ  حضور ۳ کاراته کای قمی در مسابقات انتخابی تیم ملی امید

در پایان این جلسه نیز استاندار قم از پوستر فراخوان تولید محتوا در فضای مجازی که در بحث کاهش آسیب های اجتماعی در فضای مجازی برگزار می شود رونمایی کرد.

0/5 (0 نقد و بررسی)