• تاریخ: آگوست 6, 2019
  • شناسه خبر: 48079

حضور ۳ کشتی‌گیر ملی پوش قم در مسابقات بین المللی گرجستان

قم - رئیس هیئت کشتی استان قم از حضور ۳ کشتی گیر ملی پوش قم در مسابقات بین المللی گرجستان خبر داد. ...

حضور ۳ کشتی‌گیر ملی پوش قم در مسابقات بین المللی گرجستان

محسن وزیری در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تیم منتخب کشتی فرنگی ایران در رقابت‌های بین المللی جایزه بزرگ تفلیس گرجستان شرکت خواهد کرد و بر اساس نظر کادر فنی ترکیب کاملی از اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی در این مسابقات حضور دارند.

وی افزود: در میان دعوت شدگان به تیم ملی و نیز نفراتی که در مسابقات بین المللی تفلیس گرجستان حضور خواهد داشت ۳ کشتی گیر قمی  نیزدر ترکیب این تیم حضور دارند و موفقیت در مسابقات گرجستان به معنای تثبیت موقعیت آن‌ها در تیم ملی خواهد بود.

READ  دختران هندبالیست قم عنوان سوم منطقه ۲ کشور را کسب کردند

رئیس هیئت کشتی استان قم گفت: این ۳ کشتی گیر شامل علیرضا نجاتی در وزن ۶۰ کیلوگرم، محمدجواد رضایی در وزن ۶۷ کیلوگرم و علی اکبر حیدری در وزن ۹۷ کیلوگرم است که در این میان، علی اکبر حیدری در بازی‌های آسیایی جاکارتا ۲۰۱۸ نیز حضور داشت و به مقام چهارم رسید.

READ  شنبه در قم عزای عمومی اعلام شد

وزیری بیان داشت: نجاتی و رضایی نیز کشتی گیران جوان ما هستند که به تازگی به اردوی تیم ملی بزرگسالان فراخوانده شده‌اند و آینده‌ای روشن برای آن‌ها متصور هستیم و این امیدواری وجود دارد که آن‌ها با وجود سن و سال کم، بتوانند در تیم ملی بزرگسالان باقی بمانند.

وی عنوان کرد: کشتی قم هفته خوبی را سپری کرده است و مدال طلای شاهرخ میکاییلی کشتی گیر دسته ۱۱۰ کیلوگرم استان قم در مسابقات کشتی فرنگی نوجوانان جهان در بلغارستان موجی از شادی و امید را در جامعه ورزش و کشتی استان قم ایجاد کرد. کد خبر ۴۶۸۵۸۸۱

READ  تغییر تکالیف دانش آموزان از سنتی به مهارت محوری/ سند ۲۰۳۰ اجرا نمی‌شود

حضور ۳ کشتی‌گیر ملی پوش قم در مسابقات بین المللی گرجستان

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,