• تاریخ: فوریه 3, 2018
  • شناسه خبر: 597

حمایت بیشتر از هنرمندان آثار آن‌ها را تقویت می‌کند

مدیر مدرسه اسلامی هنر گفت: هنرمندان قلب‌های بسیاری ظریفی دارند و در راستای معرفی مبانی اسلامی و انقلابی اقدامات زیادی انجام می‌دهند که اگر امکانات مطلوب‌تری در اختیار آن‌ها قرار بگیرند قطعا عملکرد بهتری دارند. به گزارش خ ...

حمایت بیشتر از هنرمندان آثار آن‌ها را تقویت می‌کند

مدیر مدرسه اسلامی هنر گفت: هنرمندان قلب‌های بسیاری ظریفی دارند و در راستای معرفی مبانی اسلامی و انقلابی اقدامات زیادی انجام می‌دهند که اگر امکانات مطلوب‌تری در اختیار آن‌ها قرار بگیرند قطعا عملکرد بهتری دارند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد حسین نواب عصر امروز در آیین افتتاحیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در استان قم که در سالن سینمای آیه برگزار شد، اظهار کرد: در گذشته بسیاری از علما سینما را ممنوع کرده بودند چراکه در سینماهای آن زمان بستر فحشا فراهم بود ولی خوشبختانه امروزه وضعیت سینماها بسیار بهبود یافته است.

READ  یادواره ۴۳ شهید شهر «کهک» قم برگزار می‌شود

وی با بیان اینکه بسیاری از مفاهیم اصلی با زبان هنر بیان می‌شود و فیلم نیز یکی از پرطرفدارترین آثار هنری است، مطرح کرد: هنرمندان قلب‌های بسیاری ظریفی دارند و در راستای معرفی مبانی اسلامی و انقلابی اقدامات زیادی انجام می‌دهند که اگر امکانات مطلوب‌تری در اختیار آن‌ها قرار بگیرند قطعا عملکرد بهتری دارند.

READ  جلسه تشریح آئین نامه مسابقات دعا قبل از اجرا برگزار شود

[ad_2]

Source link

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,