• تاریخ: فوریه 4, 2018
  • شناسه خبر: 1506

خاکسپاری دو شهید گمنام در پردیس علوم پزشکی قم

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم خبرداد معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم از برگزاری مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام همزمان با ۳۰ بهمن‌ماه و ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مجموعه پردیس این دا ...

خاکسپاری دو شهید گمنام در پردیس علوم پزشکی قم

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم خبرداد

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم از برگزاری مراسم تشییع و تدفین دو شهید گمنام همزمان با ۳۰ بهمن‌ماه و ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مجموعه پردیس این دانشگاه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از قم، جواد حکیم الهی ظهر امروز در نشست ستاد هماهنگی تشییع شهدای گمنام در پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم که در سالن شهید مطهری ساختمان مرکزی این دانشگاه برگزار شد، با اشاره به اینکه از چندین سال قبل پیگیر تدفین شهدای گمنام در دانشگاه علوم پزشکی بوده‌ایم، اظهار کرد: در این راستا مکاتبات و هماهنگی‌های بسیاری را دنبال کرده‌ایم تا اینکه توانسته‌ایم به نتیجه موردنظر برسیم.

READ  پایگاه اورژانس اجتماعی منطقه پردیسان قم افتتاح می‌شود

وی اضافه کرد: نمایندگان ستاد تدفین شهدای گمنام کشور در سال‌های گذشته از پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم بازدیدهایی داشتند و در بازدیدهای خود موضوع تکمیل مسجد این مجموعه را خواستار شدند تا اینکه در ماه جاری با توجه به پیشرفت قابل توجه عملیات عمرانی مسجد با تدفین شهدای گمنام موافقت کردند.

READ  بازدید حلقه‌های صالحین حوزه حضرت معصومه (س) قم از موزه دفاع مقدس تهران

معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان اینکه دو شهید گمنام دفاع مقدس همزمان با ۳۰ بهمن‌ماه در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در پردیس این دانشگاه به خاک سپرده می‌شوند، عنوان کرد: اکنون به دنبال فراهم‌سازی بسترهای مورد نیاز هستیم تا بتوانیم مراسم باشکوهی را در شأن این شهدای گمنام برگزار کنیم.

READ  خبرنگاران افتخاری حوزه بسیج خواهران کوثر قم گردهم آمدند

وی به برخی از برکات حضور شهدا در مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی قم اشاره کرد و گفت: امیدواریم بتوانیم از این فرصت به‌دست آمده بهترین استفاده را داشته باشیم.

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,