• تاریخ: ژانویه 11, 2020
  • شناسه خبر: 48742

دانشجویان و طلاب قم برای انتقام سردار سلیمانی اعلام آمادگی کردند

دانشجویان طلاب قم با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) برای انتقام شهادت سردار سلیمانی و حضور در جهاد مقاومت شهید سلیمانی اعلام آمادگی کردند. ...

دانشجویان و طلاب قم برای انتقام سردار سلیمانی اعلام آمادگی کردند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، شب گذشته دانشجویان بسیجی قم و طلاب این استان با حضور در فرودگاه امام خمینی (ره) برای انتقام شهادت سردار سلیمانی و حضور در جهاد مقاومت شهید سلیمانی اعلام آمادگی کردند.
دانشجویان حرکت اصلی خود را از محل بیت رهبری آغاز کردند و به سمت بیت امام خمینی (ره) ادامه دادند و در نهایت به فرودگاه امام خمینی (ره) رفتند.
در این گردهمایی دانشجویان و طلاب قم بیانیه‌ای قرائت شد.   در این بیانیه آمده است:
بسم الله القاصم الجبارین

قاتِلُوهُمْ یُعَذِّبْهُمُ اللَّهُ بِأَیْدیکُمْ وَ یُخْزِهِمْ وَ یَنْصُرْکُمْ عَلَیْهِمْ وَ یَشْفِ صُدُورَ قَوْمٍ مُؤْمِنین‏ (توبه: ۱۴)

((با مشرکان پیکار کنید در این صورت خداوند آنان را به دست شما عذاب می‌کند و خوار و ذلیلشان می‌سازد و شما را بر آنان پیروز می‌گرداند و سینه (داغدار) گروهی از مومنان را شفاء می‌بخشد.))

ملت عزیز ایران و عدالتخواهان سراسر جهان!

بار دیگر شاهد جنایتی بزرگ توسط آمریکا علیه اسطوره مقاومت و جهاد بودیم. اسطوره‌ای که آوازه رشادت‌هایش تا آن سوی مرز‌ها رسیده و خواب را از چشمان ائمه کفر ربوده بود. سرداری که مصداق کامل «اشداء علی الکفار، رحماء بینهم» بود.

READ  نشست دانشجوی بیدار امروز، ۱۳ آذر در دانشگاه آزاد قم برگزار می‌شود

خروش مردم در شهر‌های مختلف ایران و حتی اقصی نقاط عالم نشانه قدرشناسی و عشق عمیق آنان از فداکاری‌های این مرد بزرگ بود. این عشق برخاسته از گرایش فطری بشر به عدالت و مبارزه با ستم و استکبار طاغوت است و پرچم این مبارزه، از چهل سال پیش در ایران به اهتزاز درآمده است.

اما پیام مهم دیگری که حضور گسترده مردم به همراه داشت و در پیام مقام معظم رهبری نیز از آن سخن گفته شده بود، لزوم «انتقام سخت» از عاملان و مسببان این جنایت هولناک بود. «انتقام سخت» خواسته غیورمردان ایران است، اما با کمال تعجب شاهد بودیم که در این گیر و دار، برخی همچنان بر طبل مذاکره و سازش کوبیده و از خویشتنداری سخن می‌گویند! آیا اینان هنوز نفهمیده‌اند که وضعیت امروز کشور نتیجه خویشتنداری آنان در مقابل زیاده‌خواهی‌های طرف مقابل است؟! آیا خویشتنداری ایران در موضوع هسته‌ای و تن دادن به توافق برجام، توانست زیاده‌خواهی آمریکا را متوقف کند؟!

READ  دانشگاه آزاد قم از ظرفیت نمازجمعه برای ارتباط با مردم استفاده کند

جبهه استکبار نشان داده است که هیچ گاه بر حق خود قانع نبوده و تا غارت همه ثروت، حیثیت و عزت کشور مقابل، دست از شیطنت و ستیزه‌جویی برنخواهد داشت. تجربه سال‌های اخیر در تعامل با غرب اگرچه هزینه زیادی به کشور تحمیل کرد، اما این تجربه را به ملت غیور ایران داد که هرگز نمی‌توان با آمریکا و ایادی آمریکا مذاکره و سازش کرد. حامیان گفتمان مذاکره باید بدانند که این گفتمان در ادبیات سیاسی کشور مرده است و مردم دیگر فریب این شعار‌های خوش رنگ و لعاب را نخواهند خورد.

در پایان ما به عنوان دانشجویان، طلاب و اساتید انقلابی قم:

– اعلام می‌کنیم که برای فداکاری در راه اسلام و عزت ایران اسلامی آماده‌ایم و گوش به فرمان فرمانده کل قوا هستیم و خواهان انتقامی سخت از مسببان این جنایت هولناک می‌باشیم.

READ  بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی قم به جمع‌آوری کمک‌های مردمی می‌پردازد

– همچنین به عنوان جریان دانشجویی انقلابی، از دولت می‌خواهیم به جای پرداختن به حواشی و دادن وعده‌های دیگر، توضیح دهد چرا همچنان بر تداوم برجام اصرار می‌ورزند؟ مگر نگفتید دیگر هیچ محدودیتی در حوزه عملیاتی برنامه هسته‌ای وجود ندارد، پس تداوم بازدید‌ها چه معنایی دارد؟ با توجه به بدعهدی طرف مقابل و تجربه تلخی که پیش روی شما هست چگونه رویتان می‌شود صحبت از بازگشت به تعهدات برجامی کنید؟

– ما همچنین از اعضای محترم مجمع تشخیص مصحلت نظام می‌خواهیم که تسلیم فشار‌های برخی جریان‌های خودباخته در کشور نشده و با قاطعیت، لوایح مرتبط با FATF را رد کنند و جهت گیری صریح خود نسبت به پیوستن به کنوانسیون‌های بین المللی و برنامه‌ی خود برای ادامه‌ی فعالیت هایشان در قبال این لوایح را بیان کنند؛ و السَّلامُ عَلَی مَنِ اتَّبَعَ الهُدَی            
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,