• تاریخ: سپتامبر 2, 2019
  • شناسه خبر: 48267

دانشگاه آزاد قم در رشته مدیریت کسب و کار‌های کوچک دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برای مهرماه سال جاری در رشته مدیریت کسب و کار‌های کوچک دانشجو می‌پذیرد. ...

دانشگاه آزاد قم در رشته مدیریت کسب و کار‌های کوچک دانشجو می‌پذیرد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم برای مهرماه سال جاری در رشته مدیریت کسب و کار‌های کوچک دانشجو می‌پذیرد.   متقاضیان می‌توانند برای ثبت نام در رشته مدیریت کسب و کار‌های کوچک به سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org مراجعه و با انتخاب دانشگاه آزاد اسلامی قم در رشته مدیریت کسب و کار‌های کوچک مقطع کارشناسی پیوسته تحصیل کنند.

READ  آزادی بیان در محضر رهبر انقلاب ظهور یافته/ از مهمانان حسینیه امام خمینی(ره) انتظار رعایت ادب داریم

داوطلبان این رشته می‌توانند با دیپلم ریاضی، تجربی یا انسانی وارد این رشته شده و علاوه بر آشنایی با مسائل نظری دانش مدیریت کسب و کار با زمینه‌های کاربردی و عرصه‌های عملیاتی این رشته و نیز مشکلات و محدودیت‌ها و راهکار‌های غلبه بر آن در عرصه کارآفرینی و مدیریت کسب و کار‌های کوچک آشنا شوند.   از مزیت‌های این رشته تحصیلی عبارت از جدید بودن و تعداد اندک فارغ التحصیلان، نیاز سازمان خصوصی و دولتی به این رشته، کسب توانایی برای راه اندازی کسب و کار دلخواه و کارآفرینی، توانایی تاسیس شرکت‌های مشاوره‌ای در زمینه کسب و کار است.

READ  اعزام جهادگران قمی به پلدختر تا یک ماه آینده ادامه می‌یابد/ ارسال کمک‌های نقدی و غیرنقدی دانشجویان به مناطق سیل‌زده

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , ,