• تاریخ: اکتبر 2, 2017
  • شناسه خبر: 903

دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای مواد غذایی در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای در قم خبر داد. به گزارش ایلنا، احمد کرمی اظهار داشت: در پی کلاهبرداری از تعدادی عمده‌فروش مواد غذایی در قم و طرح شکایت در پلیس آگاهی استان، موضوع در دستور کار کارآگاه ...

دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای مواد غذایی در قم

رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سه کلاهبردار حرفه‌ای در قم خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمد کرمی اظهار داشت: در پی کلاهبرداری از تعدادی عمده‌فروش مواد غذایی در قم و طرح شکایت در پلیس آگاهی استان، موضوع در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی گفت: متهمان که سه نفر بودند،‌ با راه‌اندازی فروشگاه زنجیره‌ای در طول ۶ ماه و جلب اعتماد عمده‌فروشان مواد غذایی از آن‌ها کلاهبرداری کرده و متواری می‌شدند.

READ  طرح پایش سلامت برای 2100 نفر از والدین شهدا و ایثارگران اجرا شد

رئیس پلیس آگاهی استان قم افزود: در ادامه با انجام اقدامات پلیسی مخفیگاه این متهمان در استان خراسان رضوی و شهرستان‌های تابعه شناسایی و بلافاصله در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند.

وی با اشاره به سوابق کیفری متهمان گفت: این افراد در تحقیقات کارآگاهان صراحتاً به بزه انتسابی و کلاهبرداری ۲۰ میلیارد ریالی از ۱۵۰ نفر اعتراف کرده و مشخص شد دو تن از آن‌ها اعتیاد شدید به مواد مخدر داشته که برای تأمین مالی و داشتن زندگی مرفه اقدام به این کلاهبرداری کرده‌اند.

READ  سه مدال از آن بوکسورهای قمی

کرمی گفت: متهمان به انضمام پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.

 

0/5 (0 نقد و بررسی)