• تاریخ: فوریه 4, 2018
  • شناسه خبر: 1258

دومین جشنواره هنر و طبیعت برگزار می‎شود

گروه اجتماعی: دبیر دومین جشنواره هنر و طبیعت از برگزاری این جشنواره در اسفندماه امسال در قم خبرداد. عاتقه سادات موسوی در گفت وگو با خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، گفت: دومین هنر و طبیعت در اسفندماه امسال در قم بر ...

دومین جشنواره هنر و طبیعت برگزار می‎شود

گروه اجتماعی: دبیر دومین جشنواره هنر و طبیعت از برگزاری این جشنواره در اسفندماه امسال در قم خبرداد.

عاتقه سادات موسوی در گفت وگو با خبرگزاری بین‎المللی قرآن(ایکنا) از قم، گفت: دومین هنر و طبیعت در اسفندماه امسال در قم برگزارمی‎شود.
وی افزود: اولین دوره جشنواره در سال ۹۴ برگزار شد و در اولین دوره شامل دو بخش شعر و داستان کوتاه بود که امسال با توجه به اهمیت موضوع رسانه، فیلم کوتاه نیز به رشته‎های این جشنواره افزوده شد.
دبیر اجرایی جشنواره قرآن و طبیعت بیان کرد: دوره قبل ۱۰۰ شعر و ۳۰ داستان کوتاه به دبیرخانه جشنواره رسید و امسال نیز با فراخوانی که انجام شده است امیدواریم تا روز ۸ اسفند که آخرین مهلت ارسال آثار است شاهد افزایش کمی و کیفی آثار باشیم.
وی گفت: شرکت آب و فاضلاب استان قم، سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری، اداره کل منابع طبیعی، اداره کل فرهنگ و ارشاد و موسسه فرهنگی اقالیم احساس و سازمان مردم نهاد حریم سبز وطن از برگزارکنندگان این جشنواره هستند.
دبیر اجرایی جشنواره بیان کرد: در اولین دوره جشنواره، آثار تنها از استان قم به دبیرخانه رسید ولی امسال با توجه به تقاضایی که وجود داشت آثار هنرمندان استان‎های تهران، البرز، اصفهان، سمنان، مرکزی، همدان و کردستان نیز در این جشنواره حضور می یابند.
وی گفت: امسال نیز همچون دوره گذشته از فعالان محیط زیست و عرصه فرهنگ و هنر دینی نیز تجلیل به عمل می آید.

READ  مردم برخورد قاطع با تاراج‌گران بیت‌المال را خواستار هستند

0/5 (0 نقد و بررسی)