• تاریخ: فوریه 3, 2018
  • شناسه خبر: 698

دو قطبی سازی‌های کاذب سیاسیون مانع از پیشرفت کشور می‌شود

استاندار قم گفت: دو قطبی سازی های کاذب توسط سیاسیون مانع از پیشرفت، تعالی، ترقی و توسعه کشور می شود. به گزارش خبرنگار ایسنا، سید مهدی صادقی امروز در آئین زنگ انقلاب که همزمان با سراسر کشور در هنرستان حضرت فاطمه الزهرا (س ...

دو قطبی سازی‌های کاذب سیاسیون مانع از پیشرفت کشور می‌شود

استاندار قم گفت: دو قطبی سازی های کاذب توسط سیاسیون مانع از پیشرفت، تعالی، ترقی و توسعه کشور می شود.

به گزارش خبرنگار ایسنا، سید مهدی صادقی امروز در آئین زنگ انقلاب که همزمان با سراسر کشور در هنرستان حضرت فاطمه الزهرا (س) در یادگار امام نواخته شد، عنوان کرد: وحدت کلمه و اتکا به باورهای اسلامی و ولایت فقیه از رموز مهم در پیروزی انقلاب است. انقلاب اسلامی و رویدادهای آن نعمتی والاست که باید شکرگذار آن در درگاه الهی و قدردان این پیروزی باشیم.

READ  اردوی آمادگی تیم‌ ملی تکواندو نوجوانان پسر در قم+گزارش

وی تصریح کرد: با نگاهی گذرا در سیر تکاملی انقلاب از ابتدا تاکنون می بینیم که انقلاب به دلیل ماهیت اسلامی و غنای فرهنگی بالا در دل‌ها باز کرد و آحاد جامعه را به یکدیگر پیوند داد. ایران اسلامی هیچ هراسی از دشمنان به ویژه آمریکا و صهیونیست ها ندارد، این ملت شریف را در مقابل تمامی فتنه ها و کار شکنی ها مقاوم کرده است.

استاندار قم خاطرنشان کرد: همه باید در یکپارچه نگه داشتن پیکرۀ این نظام اسلامی تلاش کنیم و بدانیم هر آسیبی که به وحدت ملی وارد شود خطرات جبران ناپذیری دارد.

READ  صفحه اول روزنامه‌های استان قم ۲۶ فروردین ۹۷

وی گفت: دو قطبی‌سازی‌های کاذب توسط سیاسیون مانع از پیشرفت، تعالی، ترقی و توسعه کشور می‌شود. تخریب نظام تبعات بدی دارد و باید بر عنصر وحدت تاکید داشت.

صادقی افزود: وحدت و انسجام مردم در دستیابی به اهداف مشترک در پیروزی انقلاب نقش آفرین بود و ماهیت حرکت امام خمینی(ره) برافراشتن پرچم اسلام و برپایی نظام اسلامی به شمار می‌رفت. حمایت و پشتیبانی زنان از حرکت جهادی و انقلابی نیز عاملی مهم در پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی بود.

READ  پایان مسابقات کیک بوکسینگ بانوان

استاندار قم خاطرنشان کرد: تمامی مسئولین برای انجام هر گونه برنامه ریزی باید نتایج استانی و ملی آن را مورد توجه قرار دهند و اگر هر سازمان و شخصی سمت و سوی خاص خود را دنبال کند، روز به روز از میزان همگرایی جامعه کاسته می شود.
انتهای پیام

0/5 (0 نقد و بررسی)