• تاریخ: ژانویه 3, 2018
  • شناسه خبر: 732

راهپیمایی مردم ولایتمدار قم علیه ناآرامی‌های اخیر

راهپیمایی مردم قم علیه ناآرامی‌های اخیر از مصلی قدس قم به سمت حرم مطهر برگزار شد. به گزارش ایلنا، این راهپیمایی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه، اساتید، طلاب و عموم مردم ولایتمدار و شهید پرور قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س ...

راهپیمایی مردم ولایتمدار قم علیه ناآرامی‌های اخیر

راهپیمایی مردم قم علیه ناآرامی‌های اخیر از مصلی قدس قم به سمت حرم مطهر برگزار شد.

به گزارش ایلنا، این راهپیمایی با حضور مدیر حوزه‌های علمیه، اساتید، طلاب و عموم مردم ولایتمدار و شهید پرور قم به سمت حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد.
 
مردم قم در این راهپیمایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر فتنه‌گر و… در برابر برخی حرکات اغتشاش‌گرانه اخیر در کشور واکنش نشان دادند.
 
حجت الاسلام والمسلمین سعیدی امام جمعه قم در این راهپیمایی برای مردم سخنرانی کرد.

READ  سند کاهش فقر استان قم تدوین شود

وی در جمع تظاهرکنندگان قم علیه ناآرامی های اخیر با اشاره به تحرکات دشمنان اسلام و انقلاب گفت: اینکه برخی فتنه گران هراز چندگاهی در جامعه اغتشاش می‌کنند، برای این است که مستکبران عالم هیچگاه نمی‌توانند اقتدار و امنیت ایران اسلامی را ببینند،‌ لذا عده ای خود فروخته را تحریک می کنند تا امنیت داخلی ایران را مخدوش کنند.

READ  آمریکا قابل اعتماد نیست/ مخالفت دین اسلام با داشتن سلاح هسته‌ای

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران در همه عرصه ها دشمنان خود را منکوب می‌کند و آنها به حول و قوه الهی نمی‌توانند امنیت ما را به خطر بیندازند، چرا که ایران امروز امن ترین کشورها است.

تولیت حرم حضرت معصومه(س) خواستار تلاش بیشتر مسئولان برای رفع فقر و محرومیت از مردم و حل مشکلات آنان شد.

READ  انتقاد امام جمعه قم از طرح ورود زنان به ورزشگاه‌ها

0/5 (0 نقد و بررسی)