• تاریخ: جولای 8, 2019
  • شناسه خبر: 45447

راهیپمایی حافظان عفاف و حجاب در قم برگزار شد

بانوان حافظ فرهنگ عفاف و حجاب در قم با راهپیمایی تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) بر لزوم حفظ شأن وجایگاه این شهر مقدس تاکید کردند. ...

راهیپمایی حافظان عفاف و حجاب در قم برگزار شد

بانوان حافظ فرهنگ عفاف و حجاب در قم با راهپیمایی تا حرم مطهر حضرت معصومه(س) بر لزوم حفظ شأن وجایگاه این شهر مقدس تاکید کردند.
به گزارش ایسنا منطقه قم، دومین همایش عفاف و حجاب امروز با حضور گسترده بانوان جوان و نوجوان قمی در تالار همایش‌های دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.
در بخش اول این همایش آیت‌الله سیدمحمد سعیدی با تشریح مبانی قرآنی حجاب و عفاف و پاسداشت حرمت اماکن مقدسه از جمله شهر مقدس قم، به ذکر بایسته‌های فعالیت تبلیغی در زمینه حجاب و عفاف پرداخت.
در ادامه حجت‌الاسلام والسملمین روستا آزاد و خانم اکبری از کارشناسان این عرصه به بیان مباحث کاربردی در زمینه امر به معروف و نهی از منکر در این زمینه پرداخت.
حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد قم نیز در این مراسم، فعالان عرصه عفاف و حجاب را مرزبانان حریم احکام و ماهیت دین دانست و بر لزوم مطالعه هرچه بیشتر در خصوص راه‌های بهتر امر به معروف و نهی از منکر پرداخت.
در ادامه شرکت‌کنندگان در این همایش در حالی که تصاویر مبارک امام راحل و رهبر معظم انقلاب، شاخه‌های گل و پلاکاردهایی با مضمون اهمیت حجاب و عفاف از دیدگاه اهل بیت و بزرگان دین در دست داشتند، راهپیمایی کردند و با عبور از خیابان معلم، چهار راه شهدا و خیابان ارم وارد صحن امام رضا (ع) حرم بانوی کرامت شدند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی با حضور در کنار مضجع شریف و نورانی حضرت معصومه(س) با نثار شاخه‌های گل به این اسوه تقوا و پاکدامنی ابراز ارادت کردند.

READ  از طرح های منابع طبیعی به شدت حمایت می کنیم

انتهای پیام
منبع :: راهیپمایی حافظان عفاف و حجاب در قم برگزار شد

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,