• تاریخ: ژوئن 11, 2020
  • شناسه خبر: 49294

رقابت سه کاندیدا برای ریاست هیأت بسکتبال قم

ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست هیأت بسکتبال استان قم در امور مجامع هیأت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم انجام گرفته و با بررسی شرایط کاندیداهای ثبت‌نام کننده، در نهایت حضور سه نفر در مجمع انتخابات تایید شد تا هیأت ...

رقابت سه کاندیدا برای ریاست هیأت بسکتبال قم

شعارسال:سه  کاندیدا برای نشستن بر کرسی ریاست چهار سال آینده هیأت بسکتبال استان قم در مجمع انتخابات این هیأت ورزشی با یکدیگر رقابت می‌کنند.

 در شرایطی که روز هجدهم خرداد ماه دوره ریاست مرتضی سخایی در هیأت بسکتبال استان قم به پایان می‌رسد اما مراحل برگزاری دوره جدید انتخابات برای تعیین ریاست این هیأت ورزشی انجام گرفته تا با حضور مسوولان فدراسیون بسکتبال، اداره کل ورزش و جوانان و اعضای مجمع رئیس جدید آن مشخص شود.

ثبت‌نام از کاندیداهای ریاست هیأت بسکتبال استان قم در امور مجامع هیأت‌های ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان قم انجام گرفته و با بررسی شرایط کاندیداهای ثبت‌نام کننده، در نهایت حضور سه نفر در مجمع انتخابات تایید شد تا هیأت بسکتبال قم رئیس جدید خود را از بین آنها بشناسد.

READ  شناسایی محل های استخراج بیت کوین

هنوز زمان دقیق برگزاری مجمع انتخابات هیأت بسکتبال استان قم به منظور تعیین رئیس جدید این هیأت مشخص نشده و فدراسیون بسکتبال باید در این زمینه تصمیم‌گیری کند اما آنچه که قطعی شده رقابت مرتضی سخایی، محمدحسن طاهایی و امین یوسف‌لو برای نشستن بر کرسی ریاست این هیأت ورزشی است.

مجمع انتخابات ریاست هیأت بسکتبال استان قم با حضور رئیس فدراسیون این رشته یعنی رامین طباطبایی و رسول منعم مدیر کل ورزش و جوانان قم برگزار می‌شود تا این رشته ورزشی رئیس جدید خود را برای یک دوره چهار ساله جدید تا سال ۱۴۰۳ و برای جانشینی احتمالی مرتضی سخایی رئیس قبل آن بشناسد.

READ  دستشویی‌های ایستاده در قم

این در حالی است که مرتضی سخایی بار دیگر برای رقابت در انتخابات هیأت بسکتبال استان قم ثبت نام کرده و عملکرد وی در چهار سال گذشته از نگاه اهالی بسکتبال مثبت بوده، کسی که یک چهره کاملا بسکتبالی و شناخته شده این رشته در قم و کشور محسوب می‌شود و از داوران مطرح بسکتبال ایران است.

READ  بلاتکلیفی دانش آموزان و فروشندگان لوازم التحریر

جالب‌تر این است که چهار سال قبل نیز دو تن از سه کاندیدای این دوره یعنی مرتضی سخایی و محمدحسن طاهایی برای ریاست هیأت بسکتبال قم رقابت کردند که پیروزی با سخایی بود و این بار نیز سخایی و طاهایی با یک کاندیدای جدید به نام امین یوسف‌لو رقابت جذاب‌تری برای ریاست هیأت بسکتبال قم تا سال ۱۴۰۳ دارند.

شعارسال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته  از  خبرگزاری   فارس،تاریخ انتشار:  ۲۵ اردیبهشت   ۱۳۹۹،کدخبر: ۱۳۹۹۰۲۲۴۰۰۰۴۲۷،www.farsnews.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , ,