استاندار قم عنوان کرد: روز قدس اعلام خشم و نفرت امت واحده اسلامی، ملت‌های آزاده و حق‌طلب جهان علیه هرگونه تجاوز و اشغالگری است. " />
  • تاریخ: خرداد ۹, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 44581

روز قدس اعلام خشم امت واحده اسلامی علیه تجاوز و اشغالگری است

استاندار قم عنوان کرد: روز قدس اعلام خشم و نفرت امت واحده اسلامی، ملت‌های آزاده و حق‌طلب جهان علیه هرگونه تجاوز و اشغالگری است.

...

روز قدس اعلام خشم امت واحده اسلامی علیه تجاوز و اشغالگری است

به گزارش گروه استانهای خبرگزاری آنا از استانداری قم،بهرام سرمست در پیامی به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس آورده است: روز قدس، روز حیات اسلام و تجلی همدلی، اتحاد و وحدت مسلمانان در دفاع از آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف است.

در این پیام تصریح شده است: روز قدس، روز به صحنه آمدن ارادههای جهانی برای محكومیت رژیم غاصب صهونیستی و اعلامخشم و نفرت امت واحده اسلامی،ملتهای آزاده و حقطلب جهان علیه هرگونه تجاوز و اشغالگری است. روزی كه با تدبیر و دوراندیشی حكیمانه امام خمینی(ره)، مسئله مهم فلسطین را در یادها و قلوب مسلمین زنده نگه داشته است و هر ساله نور و امید تازهای را بر دلهای مظلومان فلسطین می تاباند.

در پیام استاندار قم اضافهشده است: بدونتردید در آخرین جمعه ماه مبارکرمضان امسال، آحاد مردم مؤمن، روزهدار و انقلابی استان قم، همگام با مسلمانان جهان و مردم خداجوی ایران اسلامی و پرشورتر از همیشه در راهپیمایی باشكوه روز قدس شركت كرده و ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری، جنایات رژیم غاصب صهیونیستی و حامیان این رژیم جعلی را محکوم کرده و بار دیگر عزم و اراده راسخ خویش را در حمایت از حقوق ملت مظلوم و ستمدیده فلسطین به جهانیان نشان خواهند داد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


منبع :: روز قدس اعلام خشم امت واحده اسلامی علیه تجاوز و اشغالگری است