• تاریخ: دسامبر 11, 2020
  • شناسه خبر: 49899

زاکانی با خانواده شهید فخری زاده دیدار کرد

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی در دیدار با خانواده شهید فخری‌زاده بر لزوم ریشه‌یابی ماجرای ترور این دانشمند هسته‌ای تاکید کرد. ...

زاکانی با خانواده شهید فخری زاده دیدار کرد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قم، علیرضا زاکانی ،نماینده مردم قم و رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی امروز در دیدار با خانواده دانشمند هسته‌ای، شهید فخری زاده ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده این شهید والامقام گفت: شهادت شهید فخری زاده مقدمه‌ای برای پرده برداری از جریان نفوذ در کشور است.

او با تاکید بر ضرورت ریشه یابی ماجرای ترور شهید فخری زاده گفت: بنده یقین دارم اگر خون پر برکت این شهید نبود موضوع نفوذ با این جدیت در کشور مطرح نمی‌شد.

READ  اهل قم باید پاسدار خون شهیدان باشند

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بر عزم جدی مجلس در مواجه با زیاده طلبی آمریکا تاکید کرد و افزود: ما در مجلس تکلیف جاسوس‌ها را مشخص خواهیم کرد و آمریکا را به عنوان کشور متخاصم با بشریت به دنیا معرفی خواهیم کرد.
شهید فخری زاده بزرگ‌ترین مخالف برجام بود

READ  چاره‌اندیشی برای معضل کمبود پارکینگ اطراف مسجد مقدس جمکران

فرزند شهید فخری زاده هم در این دیدار ضمن قدردانی از حضور زاکانی از بی اخلاقی‌های اخیر نسبت به این شهید بزرگوار گلایه کرد و گفت: ما بی اخلاقی‌ها و بی تقوایی‌هایی را شاهد بودیم که متأسفانه جریانی، شهید فخری زاده را به عنوان یک دانشمند برجامی معرفی می‌کرد.

او با اشاره به این که شهید فخری زاده معتقد بود گرگ تا وقتی گرگ باشد صحبت‌کردن با او اشتباه است، افزود: حمایت شهید فخری زاده از برجام واقعیت نداشت و دشمن با این ترور، بزرگ‌ترین مخالف برجام را از میان برداشت.

READ  بسیاری از موارد هزینه‌ای در حوزه خدمات شهری شفاف نیست

انتهای پیام/ش

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,