• تاریخ: جولای 11, 2020
  • شناسه خبر: 49456

سناریو‌های مختلف در خصوص حادثه نطنز در حال بررسی است

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم: با بستری شدن ۳۸ بیمار جدید مبتلا به ویروس کووید ۱۹ شمار بیماران کرونایی بستری در قم به ۱۹۷ نفر افزایش یافت. ...

سناریو‌های مختلف در خصوص حادثه نطنز در حال بررسی است

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز قم، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به ماجرای نطنز اشاره کرد و گفت: سناریو‌های مختلفی در این خصوص بررسی و مطرح و علت حادثه تقریبا مشخص شده است.   رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود:دیروز وزیر اطلاعات و روسای اطلاعات، ناجا، ارتش و پدافند به مدت سه ساعت در کمیسیون امینت ملی حضور یافته اند.
حجت الاسلام ذوالنوری خاطرنشان کرد: به جهت اهمیت موضوع سناریو‌های مختلف در حال بررسی است تا سر سوزنی اشتباه نسبت به سوژه اصلی صورت نگیرد.   وی افزود: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از وزیر امور خارجه دعوت کرده است پیرامون برخی مباحث در این کمیسیون حضور یابد.
 حجت الاسلام ذوالنوری گفت: کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی به علت صدور قطعنامه علیه ایران و مبحث قرار داد ۲۵ساله ایران و چین از آقای ظریف دعوت کرده است تا توضیحاتی به این کمیسیون ارائه کند.
وی با تصریح بر اینکه هنوز قرار دادی با چین امضا نشده است، افزود: جلسه مشترک با وزیر امور خارجه صبح یکشنبه برگزار خواهد شد.
حجت الاسلام ذوالنوری در بخش دیگری از سخنان خود شیوع دوباره کرونا را مورد توجه قرار داد و گفت: اگرچه پیگیری این مسئله با کمیسیون بهداشت و درمان است، اما کمیسیون امنیت ملی از آن جهت که این بیماری باعث تلفات جانی شده است بی تفاوت نیست و مشترکا با کمیسیون بهداشت آن را دنبال می‌کند.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: وزیر بهداشت و درمان قرار بود دیروز در این کمیسیون حاضر و در خصوص وضعیت کرونا توضیحاتی ارائه کند که این امر محقق نشد.  
وی همچنین مشکلات کشور در حوزه اقتصاد را مورد توجه قرار داد و گفت: تنها راه حل مشکلات، استقلال کشور از وابستگی به نفت، مدیریت صحیح و جلوگیری از هر گونه خود تحریمی است. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

READ  مردم به یاری سیل زدگان بشتابند
0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , ,