• تاریخ: تیر ۱۴, ۱۳۹۸
  • شناسه خبر: 45325

سوهان محمدسیماقم آماده برای ثبت یک فصل موفق

فصل جدید لیگ برترفوتسال از فردا جمعه 14تیر ماه آغاز می شود و سوهان محمد سیماقم  با بهره گیری از کادر فنی و بازیکنان جوان آماده حضوری موفق در فصل جدید لیگ برتر است. ...

سوهان محمدسیماقم آماده برای ثبت یک فصل موفق

فصل جدید لیگ برترفوتسال از فردا جمعه ۱۴تیر ماه آغاز می شود و سوهان محمد سیماقم  با بهره گیری از کادر فنی و بازیکنان جوان آماده حضوری موفق در فصل جدید لیگ برتر است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه قم، فصل جدید لیگ برتر فوتسال از روز جمعه۱۴ تیر ماه آغاز خواهد شد و تنها‌نماینده استان قم با نام سوهان محمد سیما در این مسابقات شرکت خواهد کرد؛ سوهان محمد سیما فصل گذشته عملکرد بسیار موفق و قابل قبولی داشت و موفق به حضور در مرحله پلی آف لیگ برتر و سپس مرحله نیمه نهایی لیگ برتر فوتسال کشور شد.

تیم محمد سیما قم در فصل جدید با تغییرات اساسی هم در کادر فنی و هم در بخش بازیکنان مواجه شده است؛ بزرگترین تغییر این تیم را می توان جدایی علیرضا وفایی که در بین هواداران فوتسال استان قم به جادوگر آسیا معروف است، دانست.

علاوه بر جدایی وفایی؛ مسعود ایازی سنگربان این تیم و سید مصطفی موسوی خواه بازیکن فصل قبل تیم محمدسیما بنا بر صلاحدید کادر فنی از این تیم جداشدند؛ اما تغییر عمده در کادر فنی این تیم شکل گرفته است و حسین صبوری سرمربی موفق فصل گذشته سوهان محمد سیما جای خود را به سیدمهدی غیاثی داده است.

همچنین در کادر فنی تیم سید‌وحید غیاثی به عنوان مربی و محسن حسن زاده به عنوان مدیر فنی، سرمربی را در هدایت تیم کمک می کنند.

پس ازجدایی بازیکنان نام برده، مدیران باشگاه برای پر کردن جای خالی آن ها دست به کار شد و با جعفرنجفی، سعید قلندری، محمد بیضایی، مهدی حسن زاده، علی فیازی، حمیدرشیدی و مجتبی نعمتیان قرارداد به ثبت رساندند.

تیم محمد سیما برای حضور پر قدرت در فصل جدید لیگ برتر، زود‌تر ‌از بسیاری تیم های لیگ برتری دیگر تمرینات خود را‌‌‌ آغاز کرده است و حال با تمام وجود منتظر آغاز لیگ است.

تیم محمد سیما در اولین بازی خود در شهر البرز به مصاف تیم مقاومت شهرداری البرز خواهد رفت، دیداری که از ساعت ۱۸ روز جمعه ۱۴تیر در سالن انقلاب شهر البرز برگزارخواهد شد.

ترکیب تیم محمد سیما در این دیدار را محمد دهقان، امیر اربابی، سعیدقاسمی، هاشم فرج زاده، ناصراطمینان، سعید قلندری، محمدبیضایی، روح الله ایثاری، سیدحسین رضوی، جعفرنجفی، محمدحسین کوهستانی و مهدی فتحی تشکیل می دهند.

تیم سوهان محمد سیما با انتشار متن زیر ضمن قدردانی از هواداران خود آنها را دعوت کرد تا در فصل جدید نیز با حمایت خود پشتوانه تیم باشند:

“پس از هفته ها تمرین وفشار، زمان مبارزه فرارسیده است.این، تیمی متحداست که میخواهد تیمی باشد که همه به آن افتخار کنند.

ورای کسب هرنتیجه، محمدسیما نقطه اشتراک خانواده ای بزرگ متشکل ازبازیکنان، مربیان، هواداران و پشتیبانان است و هیچ چیز زیباتر از همدلی نیست؛ تیم محمدسیما تعهدی بزرگ دارد وآن مقدم دانستن منافع باشگاه بر منافع فردی است؛ براساس این تعهد از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنیم.

ما می خواهیم اعتبار و مایه افتخارشهر باشیم وواضح است که چنین هدفی، به تنهایی وبدون حمایت هواداران مقدور نیست؛ ما از فردا وارد فصلی تازه، طولانی و پر پیچ و خم خواهیم شدذار نمی کنیم.

ما می خواهیم اعتبار و مایه افتخارشهر باشیم وواضح است که چنین هدفی، به تنهایی وبدون حمایت هواداران مقدور نیست؛ ما از فردا وارد فصلی تازه، طولانی و پر پیچ و خم خواهیم شد؛ هم در روز های شیرین وهم در روز های تلخ، نیازمند حمایت شما هستیم زیرا محبت، پیش شرطی ندارد؛ به لیگ ۹۸ خوش آمدید.”

انتهای پیام
منبع :: سوهان محمدسیماقم آماده برای ثبت یک فصل موفق