• تاریخ: فوریه 4, 2019
  • شناسه خبر: 37486

سیاه نمایی و تخریب دولت، خواست دشمنان است

استاندار قم با بیان اینکه سیاه نمایی و تخریب دولت و نظام دلخواه دشمنان ماست، خاطرنشان کرد: از همگان انتظار است که با برنامه های خودشان و ارائه عملکرد بذر امید و نشاط را در جامعه بارور نمایند. ...

سیاه نمایی و تخریب دولت، خواست دشمنان است

شعار سال: استاندار قم با بیان اینکه سیاه نمایی و تخریب دولت و نظام دلخواه دشمنان ماست، خاطرنشان کرد: از همگان انتظار است که با برنامه های خودشان و ارائه عملکرد بذر امید و نشاط را در جامعه بارور نمایند.
بهرام سرمست روز یکشنبه درآیین افتتاح نمایشگاه «شکوه چهل ساله در قم»، افزود: در شرایطی جشن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را برگزار می کنیم که به لحاظ زمانی درچهلمین سال انقلاب قرار گرفته ایم و این عدد پرمعناست.

وی اضافه کرد: به تعبیر رهبر معظم انقلاب چهل سالگی نشانه پیری انقلاب نیست، بلکه نشانه بلوغ و شکوفایی و شروع جدیدی برای انقلاب است.

وی گفت: چنین روزهایی فرصتی است تا انقلاب اسلامی را از جهات مختلف مرور و مطالعه کنیم، که چرا انقلاب شکل گرفت، چگونه به پیروزی رسید و استمرار یافت.

READ  قم درمعرض تهدیدات زیست محیطی است

سرمست با اشاره به گذشته پرافتخار نظام جمهوری اسلامی، بیان کرد: این انقلاب فراز و نشیب های سخت و توفانی را گذرانده تا به ۴۰ سالگی رسیده است، ملت حماسه آفریدند و در برابر انواع خطرها و فشارها مقاومت کردند.

وی با اشاره به مراحل مختلف سازندگی و خدمت رسانی دولت گفت: چگونگی انعکاس دستاوردها و بازتاب های انقلاب از مهم ترین نیازهای کشور است تا بتوانیم امید به آینده در نسل جوان ایجاد کنیم.

وی افزود: اگر امسال به نام افتخار به گذشته و امید به آینده نامگذاری شده، ۴۰ سال بعدی ما منوط به این است که همچنان امید به آینده را در دل های مردم زنده نگه داریم.

READ  خانه‌های تاریخی آیت الله گلپایگانی و مولوی در قم به ثبت ملی رسید

استاندار قم با بیان اینکه سیاه نمایی و تخریب دولت و نظام دلخواه دشمنان ماست، خاطرنشان کرد: از همگان انتظار است که با برنامه های خودشان و ارائه عملکرد بذر امید و نشاط را در جامعه بارور نمایند.

وی با بیان اینکه برگزاری جشن چهل سالگی انقلاب در قم معنای دیگری دارد، بیان کرد: قم خاستگاه انقلاب است و اگر این جشن را در این شهر مقدس باشکوه برگزار می کنیم نشانه این است که همچنان به آرمان ها، اهداف و ایده ها وفاداریم و در این راستا از همه مسئولانی که کمک کردند این نمایشگاه برگزار شود تشکر می کنم.

READ  آغاز نخستين کنگره بزرگداشت شهداي جبهه مقاومت

سرمست با بیان اینکه مردم پشتوانه و سرمایه اصلی نظام هستند، افزود: دستاوردهای انقلاب باید دراین نمایشگاه برای مردم تبیین شود، نه از حیث این که بخواهیم منت بگذاریم بلکه از حیث اینکه اطلاع رسانی و ادای وظیفه کرده باشیم.

نمایشگاه تا روز پنجشنبه ۱۸ بهمن ماه برای بازدید آحاد مردم دایر است و علاقه مندان می توانند صبح ها از ساعت ۹ تا ۱۲ و بعدازظهرها نیز از ساعت ۱۴ تا ۲۱ برای بازدید دراین مکان حضور یابند.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری برنا،تاریخ انتشار:۱۴بهمن ۱۳۹۷،کد خبر:۸۰۸۱۳۹،www.borna.news


منبع :: http://shoaresal.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
بر چسب ها: , , , , , , , , , , , , ,